ilustrační obrázek k časti webu

Zkoušky nanečisto pořádané v Praze pro žáky 7. tříd

Výuky postupně začínají. Na nové stránce Jízdní řád a případná omezení Zkoušek nanečisto se dozvíte v jakém režimu naše výuky aktuálně probíhají.

Spustili jsme prodej předplatného pro školní rok 2021/2022.

Nabízíme úspěšnou, profesionální a zábavnou přípravu k přijímacím zkouškám. Zkoušky nanečisto jsou vzdělávací projekt, který žáky připraví na jednotné přijímací zkoušky Cermat. Tým Zkoušek nanečisto má za sebou mnohaleté zkušenosti. Můžeme se pochlubit i bohatou publikační činností v oblasti příprav na přijímací zkoušky. Učení s námi Vás bude bavit a bude odrazovým můstkem k přijetí na vysněnou školu. Čím více kol absolvujete, tím se zvýší znalosti, dovednosti i schopnosti a úspěšnost při skládání zkoušek.

Termín konání:

Začínáme v pátek 1. října 2021 a Zkoušky nanečisto se konají každý pátek a každou sobotu až do přijímacích zkoušek (jedinou výjimkou je 24. - 25. 12. 2021 a 31. 1. - 1. 1. 2022).

Zkoušky nanečisto v dubnu a květnu:

Ke konci přípravného období (duben, případně konec března) přidáváme nové termíny v týdnu. Sledujte od března přehled termínů.

Harmonogram předmětů:

Pátek
15.00 - 16.30 I. předmět (MA nebo ČJ)
16.30 - 16.40 Přestávka
16.40 - 18.10 II. předmět (MA nebo ČJ)

Sobota
09.00 - 10.30 Český jazyk
10.30 - 10.40 Přestávka
10.40 - 12.10 Matematika

Místo:

Gymnázium Na Zatlance, Na Zatlance 11, Praha 5

Organizace:

Vzhledem k epidemiologické situaci a opatřením je rezervace na jednotlivé termíny povinná. V případě změn Vás budeme kontaktovat.

Zkoušky nanečisto se v každém zveřejněném termínu stoprocentně konají.

Čím více kol absolvujete, tím se zvýší Vaše znalosti, dovednosti i schopnosti a úspěšnost při skládání zkoušek.

Domácí řežim výuky v případě pandemie:

Pokud by došlo k omezení prezenčních výuk, můžete okamžitě přejít na probíhající domácí online výuku. Online výuka je připravena tak, aby se co nejvíce blížila prezenčním Zkouškám nanečisto. Vytištěné odpovědní archy ručně vyplníte a odesíláte k vyhodnocení jejich fotografie. Lektor projde a zkontroluje celý test a napíše slovní hodnocení stejně jako vždy. Jediný rozdíl je v tom, že hodnocení zapisuje do online systému, do kterého máte přístup. Nebojte si nakoupit předplatné, v případě výpadku prezenčních výuk Vám zbylé kupóny převedeme na online výuku.

Domácí výuku si můžete zkusit i když pandemie není, více informací o Domácích Zkouškách nanečisto pro 7. třídu.

Cena na místě:

Matematika 300,- Kč
Český jazyk 300,- Kč

 Platí děti ve třídě, na požádání Vám ochotně vystavíme doklad o placení.

Objednat předplatné

Zvýhodněné předplatné:

Zájemcům o pravidelnou účast na ZKOUŠKÁCH NANEČISTO nabízíme možnost zvýhodněného předplatného na 3 kola, 5 kol, 10 kol, 15 kol, 20 kol, 25 kol Zkoušek nanečisto. Předplatné je nevratné a nepřenosné. Platí jen pro žáka, který si je zakoupil. Předplatné má formu kartičky s kupony, které studenti odevzdávají při své účasti na Zkouškách nanečisto vyučujícímu.

Předplatné si v současné zdravotně komplikované době pořiďte pokud možno elektronicky a plaťte převodem.

Předplatné je možné zakoupit:

 • v hotovosti (každý pátek od 14:30 a každou sobotu od 8:30 v naší kanceláři vedle budovy školy Na Zatlance 3 - není nutné vytvářet objednávku přes internet)
 • převodem na účet (při objednání přes internet, na základě objednávky Vám pošleme údaje k platbě, po zaplacení si jen v přízemí školy vyzvednete kartičku s kupony)

Co potřebujete:

 • papíry na psaní
 • psací potřeby
 • kružítko, pravítko a další pomůcky na rýsování

Způsob výuky:

V každém termínu Zkoušek nanečisto projdeme jedny testy k přijímacím zkouškám, vše si hned vysvětlíme a prodiskutujeme. Opravené písemné práce si žáci vyzvednou hned po ukončení výuky před odchodem domů. Opravené práce jsou obodované a doplněné naším komentářem. Výuka je vhodná jako pravidelná příprava. Nejedná se o pouhé testování, ale o plnohodnotné vyučování vedené velmi progresivní a motivační metodou. Testy jsou sestaveny tak, aby vytvářely ucelený celek a postupně rozvíjely a zdokonalovaly schopnosti žáků.

Prodej učebních materiálů:

Učebnice a sbírky úloh je možno zakoupit v přízemí budovy každý pátek od 15:00 do 18:00 nebo od 9:00 do 12:00 každou sobotu během Zkoušek nanečisto.
V případě zájmu o jednotlivé písemné práce nás, prosím, kontaktujte na [email protected]
Nákup většiny studijních materiálů je možný i přes náš eshop.

Diskuse:

V této diskusi je prostor pro Vaše dotazy. Můžete se ptát na vše, co se týká Zkoušek nanečisto, i na problémy s příklady, které jste měli v některém kole.
Rádi Vám vše vysvětlíme a pomůžeme pochopit.

Tabule cti 7. třída

Tabule cti:

Po každém kole Zkoušek nanečisto připravujeme pořadí třetiny nejlepších v jednotlivých předmětech a v celkovém součtu.

Tabuli cti naleznete nejpozději během čtvrtka na našich internetových stránkách nebo v nejbližším termínu Zkoušek nanečisto na nástěnce u vchodu nad vstupním schodištěm.

Zkoušky nanečisto nabízejí žákům a jejich rodičům přípravu, která maximálně rozvíjí studijní dovednosti a schopnosti žáků. Hlavní metodiky výuky jsou založeny na vnitřní a vnější motivaci, v duchu pedagogické zásady: „Za vším hledej motivaci.“

V každém kole zkoušek bývá třetina nejúspěšnějších žáků v jednotlivých testech zveřejněna na tabuli cti nejpozději během čtvrtka na našich internetových stránkách nebo v nejbližším termínu Zkoušek nanečisto na nástěnce v budově školy během našich příprav.

Tabule cti

 • Slouží jako zpětná vazba, porovnání a také odměna.
 • Obsahují jméno žáka (tak jak ho uvedl na vypracovaných testech) a počet bodů z jednotlivých testů.
 • Jsou nedílnou součástí služby Zkoušky nanečisto jako takové.
  Zveřejnění je základní stavební kámen služby, díky kterému je možné žáky motivovat a pomoci jim se zlepšit.
 • Povzbuzují a žáci mohou k výuce a učení vůbec získat lepší vztah.
  Výstup v podobě tabule cti je v zájmu žáků, rodičů i učitelů.
 • Pravidelným účastníkům Zkoušek nanečisto přináší dlouhodobé srovnání a další pokročilejší statistiky dlouhodobých trendů rozvíjení znalostí.

Pokud přesto tuto důležitou součást Zkoušek nanečisto nechcete využívat, můžete si zakoupit naše tištěné materiály a ty si vypracovat doma nebo se můžete přihlásit na naše dlouhodobé kurzy. Nebo nevystupovat pod pravým jménem, ale pod pseudonymem, pod kterým Vaše výsledky na tabuli cti uveřejníme.

Tím, že se uživatelé svobodně přihlásí na Zkoušky nanečisto, tedy na naše testy, do naší soutěže, může se stát, že budou úspěšní, a tím pádem se jejich jméno na předních příčkách tabule cti objeví. Ke zveřejňování výsledků na tabuli cti nesbíráme žádná další data o dítěti a nevyžadujeme tedy souhlas se zveřejněním jména. Právní titul zveřejnění na tabuli cti je plnění smlouvy, a proto není souhlas potřeba.

Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat.