ilustrační obrázek k časti webu

O nás

Zkoušky nanečisto

Pedagogický projekt Zkoušky nanečisto připravuje už od roku 1990 žáky základních škol ke zkouškám na gymnázia a střední školy a studenty středních škol k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ. Zkoušky nanečisto zahrnují celou řadu přípravných kurzů, cvičných zkoušek nanečisto a spoustu učebních materiálů a učebnic. V nabídce najdete i širokou škálu internetových výuk a online testování.

Mgr. Petr Husar

Petr Husar je učitel matematiky a fyziky. Pochází z jihočeských Vodňan. Vystudoval MFF UK, učil na Gymnáziu Na Zatlance a na Soukromém gymnáziu Josefa Škvoreckého. Založil pedagogický projekt Zkoušky nanečisto, řídí přípravy k přijímacím zkouškám na gymnázia a VŠ. Vyučuje matematiku ke zkouškám na SŠ, maturitu i VŠ. Je autorem několika matematických sbírek pro základní i střední školy. Postupně otevřel další projekty

Tým Zkoušek nanečisto

Tým zkoušek nanečisto má za sebou mnohaleté úspěšné působení a také bohatou publikační činnost v oblasti příprav ke zkouškám nejenom na SŠ. Součástí týmu jsou učitelé ze základních, středních, vysokých škol.

Projekty Mgr. Petra Husara a Zkoušek nanečisto: