ilustrační obrázek k časti webu

Matematická Dotazovna

Výuky postupně začínají. Na nové stránce Jízdní řád a případná omezení Zkoušek nanečisto se dozvíte v jakém režimu naše výuky aktuálně probíhají.

Rozhodli jsme se zpřístupnit bonusový obsah, který je součástí našich kurzů. V databázi pro pátou třídu je momentálně přes 20 videí (přes 4 hodiny videovýuky) a pravidelně přidáváme další.

Jak to funguje:

V Dotazovně naleznete pojmenované bloky, které obsahují videovýklad případně i PDF soubory se zadáním případně řešením příslušných úloh. Videa zpřístupňujeme postupně, tak aby jste každý týden nalezli něco nového a nebyly zahlceni. Videa si můžete dle nálady pustit kdykoliv pozuději. Pokud něčemu nerozumíte, můžete si video přetáčet, nebo se k němu opakovaně vracet.

Dotazovna - řešení zajímavých úloh, které řešili naši žáci.

Objednávka:

Databázi je možné koupit pouze jak součást jiných produktů.

Zpětná vazba:

Je pro nás důležitá, pište nám čemu ve výkladu nerozumíte, co v databázi chybí a nebo nám posílejte úlohy do dotazovny. Budeme rádi za každý mail. Psát můžete na [email protected]

Garantem a zároveň tvůrcem většiny video obsahu matematiky pro 5. třídu je Mgr. Petr Husar.

Ukázkové video:

Mgr. Petr Husar - ukázka z dotazovny, která je součástí databáze. Pokud máte zajímavý příklad do naší dotazovny, můžete nám ho poslat na e-mail a facebook.