ilustrační obrázek k časti webu

Dlouhodobý kurz matematika, český jazyk, angličtina pro žáky 7. tříd

Na stránce Jízdní řád a případná omezení Zkoušek nanečisto se dozvíte jak naše výuky aktuálně probíhají.

28. května 2019
Dobry den, syn Matej se dostal na obe sve vybrane skoly. Chtela bych vam velice podekovat za pripravne kurzy CJ a M, ktere syn absolvoval, myslim, ze bez nich by urcite nedopadl tak dobre. Matej si velmi pochvaloval vyucujici, ktere mel, vysvetleni nove latky (napr. procenta, trojclenku, kterou v te dobe jeste nebrali ve skole) od nich mu prislo velmi srozumitelne. Rada bych ocenila i domaci ukoly z kazde lekce, kdy si deti mohou ucivo dale procvicit a vice ukotvit. Preji i nadale mnoho uspechu ve vyuce. S pratelskym pozdravem (B. K.)

27. června 2018
Dobrý den, opožděně píšu zprávu - dopadli jsme dobře, syn zkoušky udělal a na gymnázium Jana Nerudy se dostal. To vše zcela jistě díky Vašim kurzům, znalosti pouze ze základní školy by nestačily. Některou věci probírali až po přijímačkách. U přijímacích zkoušek na Gymnázium Jana Nerudy u všeobecného přehledu byl test pojatý trochu jinak - ne pouze zakroužkouvávání/zaškrtávání odpovědí, ale více formou pracovního listu. Díky za Vaše kurzy. S pozdravem (D. V.)

24. května 2018
Dobrý den, příprava byla výborná, děkujeme. Nedostali jsme se díky chybějícím pár bodům z matematiky, která pro nás nebyla lehká, včetně příkladu, který spíše odpovídal 9. třídě místo 7., jak konzultováno i s několika pedagogy. Určitě bychom přípravu znovu využili. Zkoušky probíhaly dle Cermatu. Pouze gymnázia měla rozšířeno o AJ a další o všeobecný přehled. S pozdravem (K. H.)

16. května 2018
Dobrý den, syn v letošním školním roce navštěvoval vaše dlouhodobé kurzy Čj a Mat pro 7.třídy. Ráda bych Vám sdělila, že i velkou měrou diky Vašim kurzům se syn u přijímacích zkoušek na obě zvolená šestiletá gymnázia umístil mezi nejlepšími a byl ke studiu přijat. Vaše kurzy určitě ráda doporučím svým známým. Dekuju a přeju hodně dalších spokojených studentů. (K. L.)