ilustrační obrázek k časti webu

Dlouhodobý kurz matematika, český jazyk, angličtina pro žáky 7. tříd

27. června 2018
Dobrý den, opožděně píšu zprávu - dopadli jsme dobře, syn zkoušky udělal a na gymnázium Jana Nerudy se dostal. To vše zcela jistě díky Vašim kurzům, znalosti pouze ze základní školy by nestačily. Některou věci probírali až po přijímačkách. U přijímacích zkoušek na Gymnázium Jana Nerudy u všeobecného přehledu byl test pojatý trochu jinak - ne pouze zakroužkouvávání/zaškrtávání odpovědí, ale více formou pracovního listu. Díky za Vaše kurzy. S pozdravem (D. V.)

24. května 2018
Dobrý den, příprava byla výborná, děkujeme. Nedostali jsme se díky chybějícím pár bodům z matematiky, která pro nás nebyla lehká, včetně příkladu, který spíše odpovídal 9. třídě místo 7., jak konzultováno i s několika pedagogy. Určitě bychom přípravu znovu využili. Zkoušky probíhaly dle Cermatu. Pouze gymnázia měla rozšířeno o AJ a další o všeobecný přehled. S pozdravem (K. H.)

16. května 2018
Dobrý den, syn v letošním školním roce navštěvoval vaše dlouhodobé kurzy Čj a Mat pro 7.třídy. Ráda bych Vám sdělila, že i velkou měrou diky Vašim kurzům se syn u přijímacích zkoušek na obě zvolená šestiletá gymnázia umístil mezi nejlepšími a byl ke studiu přijat. Vaše kurzy určitě ráda doporučím svým známým. Dekuju a přeju hodně dalších spokojených studentů. (K. L.)