ilustrační obrázek k časti webu

Matematika XXL - internetová matematická soutěž pro žáky 5. tříd

Spustili jsme přihlašování do Dlouhodobých, Distančních a Domácích kurzů na školní rok 2021/2022.

SÍŇ SLÁVY MATEMATICKÉ SOUTĚŽE:


10. ročník - 2020-2021

1. Adamečko Jan 42534838436054675694555
2. Piling Michal 47425348515247645267523
3. Naxerová Daniela 40515136514231465485487
4.-5. Vařechová Adéla 40524438516333434674484
Botková Linda 45515434305838495372484
6. Bludský Vít 42514028345652525668479
7. Srnská Ella 4054423048514953-82449
8. Balšánková Nela 45423022494848424765438
9. Vláčilová Sofie 34365033425220474672432
10. Ruta Lukáš 29424231445034495356 430


9. ročník - 2019-2020

1. Troupová Luisa43495851554738676587560
2. 49606132524847556681551
3. Sejková Tamara 36464938515751646588545
4. 45505431463649665488519
5. Mašek Michal 44505148424641614085508
6. 50534740574734556556504
7. Piling Michal 46535339503431525461473
8. 39544833354851674453472
9. Dolejší Martin 47423026374630524461415
10. Kamarýtová Kristýna35314229404641474060 411



8. ročník - 2018-2019

1. Naxerová Nina60425536514445495492528
2. 56525350485148535655522
3. 33364635555141625468481
4. 51395638455032555357476
5. Böhm Viktor 44584138524637484157462
6. 413751-335437616186461
7. Nový Jakub 44414724434434634865453
8. Janes Jonathan 43393832394146684758451
9. 35383740473948584459445
10. Strádalová Anna31386338504135484454 442


7. ročník - 2017-2018

1. Medek Ondřej36366031374939556183487
2. Švaňa Daniel32454729454938556575480
3. Potužník Čeněk 37 38 36 29 47 50 36 65 71 66 475
4. Yurchenko Arina 48 49 54 47 47 49 40 - 56 80 470
5. Petržíková Ema 40 43 36 37 44 48 44 48 48 78 466
6. Mayerová Rebeka 35 30 48 31 36 34 40 50 53 81 438
7. Vávrová Tereza 29 45 47 31 38 46 35 49 40 76 436
8. Vostry Anna Sophie 45 30 47 24 35 47 30 56 43 50 407
9. Buřičová Jana 39 39 38 25 40 33 29 44 41 78 406
10. Štěrbová Klára40-4333345233494576 405

6. ročník 2016-2017

1.Kudrna Martin54435436515732595651493
2.Štětková Alžběta43414332515247634570487
3.Halašková Bára28425228345329614469440
4.Jásek Patrik29404831573934613857434
5.Uhríková Kvetka26394038424646445160432
6.Zlesáková Rebeka50443636353629465061423
7.-8.Miladinovic Marek42473130463034503556401
Sejková Sára32414233263640504160401
9.Mica Kryštof28454333 344229464648394
10.Futerová Simona39264435394043484828390

5. ročník 2015-2016

1.Kalous Tomáš35515035525145596083521
2.Dudek Richard33494928354934575582471
3.Cihelka Jiří39395234365137434882461
4.Šťastná Veronika35394930345034465385455
5.Klečková Nikola28413932344934425889446
6.Kokaisl Tomáš32474034344733585757439
7.Kuhn Robert33323546334733454782433
8.Hrnčířová Anika29344532334428553981420
9.Jelínková Barbora35303233353433474579403
10.Novotný Oliver32304532334731554551401

4. ročník 2014-2015

1.Procházková Anežka51495634415452656282546
2.Rišková Ludmila46505449495147646463537
3.Liptáková Anna33315150484735595782493
4.Vojar Jan37394938474246626060480
5.Kříha Matyáš32355229394947584979469
6.Janík Michal37434653374040514758452
7.Floriánová Inka46354246463735594359448
8.Kasha Kryštof33314635403133505680435
9.Flejberková Vendula32345333384435514961430
10.Krautman Kryštof28343735334835484579422

3. ročník 2013-2014

1.Matějka Ondřej33464644464744574474481
2.Špelina Filip35454832344644575575471
3.Trunečka Marek38335233513735616056456
4.Fried Martin33484732374933595756451
5.Janoušek Oliver34484747324932574658450
6.Kuramshina Alina36413431354433605677447
7.Atanasov Rosen50363833355032454780446
8.Seidler Vítek28343543434543544274441
9.Grantová Antonie33344730334832584678439
10.Tkadlec Tadeáš30483535375531574657431

2. ročník 2012-2013

1.Rišková Anastázia20454533454645565574464
2.Matějková Anna30414732444734574580457
3.Lišková Rebeka Anna30386326364330574982454
4.Terentjev Martin34433532444633565476453
5.Žukovská Maria34333746354932584580449
6.Matoušek Chantalle25493536344735565453424
7.Musil Antonín35363932414138554164422
8.Novotný Daniel32394132314138495955417
9.Ruml Matěj34444034283128475575416
10.Paštika Marek33395232293934584356415

1. ročník 2011-2012

1.Bauer Adam39323638433539444467417
2.Kuličková Tereza44344325323633514170409
3. Konvalinková Blanka34403927393533505056403
4.Musilová Anna36334434333533455253398
5.Černá Anna28273832303039444153362
6.Veselovská Tereza Anna294334-3341 33474654360
7.Duda Jiří-323030394335465152358
8.Koubová Anna27353130253534434255357
9.Sekaninová Elena-302826333229464155320
10.Gulin Kirill21272426262826394053314