ilustrační obrázek k časti webu

Dlouhodobý kurz matematika, český jazyk, angličtina pro žáky 5. tříd

24. května 2018
Dobrý den, syn se dostal na obě gymnázia (5.třída). Vaše přípravy byly výborné, moc mu pomohly (dlouhodobé kurzy i sobotní zk. nanečisto) Děkujeme (M. K.)

24. května 2018
Dobry den, David se dostal na vsechna gymnazia kam se hlasil, oba Porgy a Spitalska. Mel 95 bodu (CJ 49+M46). Porgy maji navic jeste vlastni zkousky M+CJ+Angl. Myslim, ze je uverejnuji na svych webovych strankach. Dle vlastnich slov ho nic neprekvapilo a byl dobre pripraven. Diky moc za perfektni pripravu. S pozdravem (O. S.)

9. května 2017
Chtěla bych poděkovat za pomoc při přípravě na přijímačky. Přípravné kurzy i sobotní zkoušky nanečisto mě moc bavily. Dostala jsem se na obě vybraná gymnázia a navíc se super umístěním (4.-5. a 1. místo):) (B. Š.)

7. května 2017
Děkuji Vám všem!!! Chodila jsem na kurzy matematiky, českého jazyka , a na sobotní zkoušky nanečisto,a moc mě to bavilo. Zvláště chci poděkovat panu učiteli Havránkovi, který mě dokázal k matematice přitáhnout a moc dobře mě ji naučil. Díky tomuto týmu jsem se dostala na obě gymnázia (7. a 15. místo). DĚKUJI!!!!!! (K. F.)

4. května 2017
Ráda bych tímto velice poděkovala panu Husarovi a jeho týmu za skvělou přípravu mého syna Adama k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium. Adam byl přijat na obě gymnázia (4. a 8. místo). Matematiku dokonce napsal na plný počet bodů. Kurzy i zkoušky nanečisto všem velmi doporučuji! Ještě jednou díky! (I. R.)

3. května 2017
Dobry den, pane Husare. Chtela jsem Vam i Vasim spolupracovnikum moc podekovat za dlouhodobe kurzy i pripravne zkousky, ktere poradate Na Zatlance. Nejen, ze se Johance moc libily, bavily ji a naucila se spoustu veci, ale myslim si, ze ji hodne pomohly. Urcite i diky nim se dostala na obe osmileta gymnazia, ktera si vybrala, Prirodni skolu (byla 2. ze 130 prihlasenych) i Gymnazium Ústavní (byla 6. z 291). Jeste jednou dekuji a preji hodne uspechu v dalsi praci. Se srdecnym pozdravem, (L. C.)

12. dubna 2017
Také bych chtěla moc poděkovat za syna Tonyho - za skvělé vedení, které se mu během celé přípravy k přijímacím zkouškám ma 8-leté gymnázium dostalo. Ať už mu dopadnou jakkoli, vy jste mu určitě, Zdeno, Petře, moc pomohli a povzbudili. Většinou byl ve vašich třídách. Vše fungovalo skvěle a Tony se u vás Na Zatlance cítil dobře. Děkuji! (E. H.)

15. května 2016
Vážený pane Husare, Chceme vám poděkovat za to, že jste mě navedl na cestu matematiky, která, jak se ukázalo, mě moc baví. Chodil jsem na kurzy od října a od ledna po sobotám chodil na zkoušky nanečisto, které mi velmi pomohly. Dostal jsem se na velmi dobrá gymnázia, Omská a Voděradská. Moc vám děkujeme a velmi doporučujeme všem vaše kurzy a zkoušky nanečisto. Přejeme vám hodně zajemců. (K. G.)

27. dubna 2016
Děkuji moc za přípravné kurzy. Dostal jsem se na obě školy a vybral jsem si Gymnasium nad Štolou. Držím palce všem ostatním. (H. K.)

9. května 2015
Dobry den, za mého syna Toma a za sebe moc dekuju za organizaci vašich kurzu- nejvíc bavily Toma kurzy s p. Husarem a Jakubem H. Z OSP chodil vždy veselý! Hlasil se na Omskou a Sazavskou a dostal se s přehledem na obe gymnázia. Zvolili jsme Omskou. Snad mu nadšeni a nasazení vydrží po dobu 8 let!:)) diky moc a za několik let s moji dcerou nashledanou. (M. E.)