ilustrační obrázek k časti webu

LOM - Letní olympiáda matematiky

Výsledky řádných termínů přijímacího řízení by už měl vědět každý. Těšíme se, že nám napíšete, jaké to bylo a jak to dopadlo. Více informací k přijímacím zkouškám a konci příprav.

Videa k ostrým testům jednotných přijímacích zkoušek 2021 - CERMAT.
Najdete v zákaznickém účtu v Balíčku ke konci příprav.

4. 6. 2021 nově jsme přidali videa k náhradním termínům českého jazyka pro 5., 7. a 9. třídu.

SÍŇ SLÁVY MATEMATICKÉ SOUTĚŽE:

5. ročník 2019-2020

1.Vampula Jonáš - 6. třída 5027344143195
2.Kubálek Filip - 5. třída 3527474634189
3. Vampula Mikuláš - 5. třída 3720432945174
4.Krogman Tadeáš - 8. třída 40454244-171
5.Viktora Martin - 5. třída 2951293028167
6.Chylíková Eliška - 5. třída 3430204033157
7.Kubálek Ondřej - 5. třída39-273316115
8.Krysta Vojtěch - 6. třída 342818-33113

4. ročník 2018-2019

1. 5. třída 3841323743191
2. Budil Václav - 4. třída 2438334143179
3. 5. třída 3434263328155
4. Maixnerova Amelie - 4. třída 2424273739151
5. 4. třída 333741-36147
6. 9. třída 453124-42142
7. Rác Lukáš - 6. třída 7054---124

3. ročník 2017-2018

1. Zinčenko Nikita - 8. třída4753554454253
2.Uglickich Jana - 5. třída4460355743239
3. Rác Lukáš - 5. třída4437405055226
4. Poslední Petr - 7. třída2970376128225
5. Jarčenko Dimitrij - 7. třída2742295857213
6. Vampula Jonáš - 3. třída3936393049193
7. 7. třída58306131-180
8. 8. třída48383752-175
9. Pecherek Alexandr - 3. třída2623354241167
10. Buřičová Jana - 5. třída3029 323536162

2. ročník 2016-2017

1.Janík Michal - 7. třída525848 5860276
2.Štětková Alžběta - 5. třída4655464250239
3.Sýkora Mikuláš - 4. třída4054543043221
4.Uhríková Kvetka - 5. třída3653374148215
5.Strnadová Anežka - 3. třída3028484959214
6.Kynzlová Markéta - 7. třída4636373644199
7.Stefka David - 4. třída3441483341197
8.Strnad Michal - 8. třída3237333553 190
9.Součková Anna - 4. třída2842332753183
10.Uglickich Jana - 4. třída3849 243337181

1. ročník 2015-2016

1.Janík Michal - 6. třída5463705860305
2.Klimoszek Filip Oliver - 7. třída4145594763255
3.Musilová Alžběta - 3. třída5440535447248
4.Potužník Čeněk - 3. třída2648473943203
5.Štětková Alžběta - 4. třída3836433349199
6.Šejnohová Julie - 5. třída3845313642192
7.Richard Dudek - 5. třída384946-56189
8.Götz Jakub - 7. třída2342245737183
9.Kvízová Sára - 7. třída335450-33170
10.Kodad Vojtěch - 4. třída3137313831168