ilustrační obrázek k časti webu

Jak si vybrat z nabídky Zkoušek nanečisto

Kdo jsme - Zkoušky nanečisto

Jsme vzdělávací agentura, která od roku 1990 pomáhá s přípravou žáků na přijímací zkoušky, maturity a s učením obecně. Snažíme se mít přehled o aktuálním dění a dle toho upravujeme naše výukové programy a učebnice. Zakladatelem, majitelem a garantem je Mgr. Petr Husar. Více o Zkouškách nanečisto a Mgr. Petrovi Husarovi.

Pomůžeme s přípravou

Výuky v Praze

Všechny naše výuky probíhají v Praze. Pro mimopražské máme v nabídce tištěné učebnice, elektronické materiály a online testy.

Jak chcete připravovat?

Naše nabídka zohledňuje různé přístupy (potřeby žáků i rodičů) ke vzdělávání. Pokud si nejste jisti k čemu se který produkt hodí, zkuste využít rozdělení dle značek anebo nás kontaktujte s dotazem

  • Kompletní příprava formou výuky - souvislá pomoc s přípravou vedená lektorem.
  • Kompletní příprava materiály - materiály postupně procházející všechna potřebná témata, vhodné pro domácí studium.
  • Akutní pomoc - krátkodobá intenzivní pomoc lektora. Když potřebujete vypilovat konkrétní oblast, nebo pomoci s přípravou na test, nebo zkoušku.
  • Ověření znalostí - srovnání s ostatními.
  • Procvičení znalostí - pro ty co se učí doma a nemají dost studijního materiálu, nebo si chtějí znalosti ještě procvičit.
  • Zábava a volný čas - pro ty co matematika, logika a kreativno baví, nebo hledají ještě zábavnější cestu ke vzdělání.

Rozdělení nabídky pomocí značek

Celá naše nabídka je označena pro snažší orientaci

Výklad - výuka s výkladem k probírané látce, nebo s vysvětlením testů.
Srovnání - ve výuce, online testu nebo v soutěži jsou tabule cti, kde se dozvíte, jaký máte výsledek ve srovnaní s ostatními
Dlouhodobá příprava - komplexní výuka prochází postupně potřebná témata pro danou zkoušku. Výuka je rozdělena do několika týdnů a obtížnost postupně roste.
Otevřené úlohy - obsahuje hlavně úlohy s prostorem pro vlastní (volnou) odpověď. Odpovědi opravuje lektor, nebo je k dispozici výklad řešení.
Uzavřené úlohy - obsahuje hlavně úlohy typu "a,b,c" s předem daným výběrem odpovědí. Odpovědi opravuje online systém, nebo je k dispozici klíč.
Tištěné materiály - učebnice, brožovaná vazba. Učebnice prodáváme pouze přes náš eshop na adrese obchod.zkousky-nanecisto.cz
Elektronické materiály - materiály ke stažení z našich stránek. Většinou ve formátu PDF. Některé soubory mohou být i ve formátu DOC.
Letní prázdniny - nabídka na letní prázdniny. Městské tábory, soutěže a jazykové kurzy.

Rozdělení nabídky dle určení

dlouhodobá přípravaprocvičovánízábava
Spíše otevřené Dlouhodobé kurzy
CMUKZ
Zkoušky nanečisto 579
Zkoušky nanečisto přes internet
Matematická pohotovost
Maturita nanečistoSoutěž XXL
Kombinace Elektronické balíčkyUčebniceSoutěž LOM, MMS
Spíše uzavřené Online testy
Internetový procvičovací kurz matematiky