ilustrační obrázek k časti webu

Zkoušky nanečisto pořádané na Praze 8 pro žáky 9. tříd
Gymnázium U Libeňského zámku

Výuky postupně začínají. Na nové stránce Jízdní řád a případná omezení Zkoušek nanečisto se dozvíte v jakém režimu naše výuky aktuálně probíhají.

Spustili jsme rezervace na termíny pro školní rok 2021/2022!

Nabízíme úspěšnou, profesionální a zábavnou přípravu k přijímacím zkouškám. Zkoušky nanečisto jsou vzdělávací projekt, který žáky připraví na jednotné přijímací zkoušky Cermat. Tým Zkoušek nanečisto má za sebou mnohaleté zkušenosti. Můžeme se pochlubit i bohatou publikační činností v oblasti příprav na přijímací zkoušky. Učení s námi Vás bude bavit a bude odrazovým můstkem k přijetí na vysněnou školu. Čím více kol absolvujete, tím se zvýší znalosti, dovednosti i schopnosti a úspěšnost při skládání zkoušek.

Termín konáni:

Nabídka termínů a rezervace

Časový harmonogram:

15:00 – 16:30 I. předmět

16:30 – 18:00 II. předmět

Místo:

Gymnázium U Libeňského zámku - U Libeňského zámku 1, Praha 8

Organizace:

Pozor na tyto termíny je potřeba rezervace! Není možné přijít rovnou na výuku, kapacita výuky je nastavena dle počtu míst.

 • Vstup do budovy je možný od 14:45.
 • Jednorázovou platbu provádí žáci ve třídách vyučujícím.
 • Nepřijímáme platební karty.
 • Žáci k výuce potřebují papír, psací a rýsovací potřeby.
 • Vstup do budovy je možný jen v přezůvkách nebo si můžete na místě vzít naše návleky.

Pro každý termín Zkoušek nanečisto jsme sestavili test s četným zastoupením otevřených úloh doplněných dalšími formami otázek (uzavřené, polouzavřené). Po vypracování testu si ho společně rozebereme, vysvětlíme a spočítáme si všechny úlohy, zodpovíme všechny dotazy žáků. Testy pečlivě opravíme a přidáme slovní hodnocení. Žáci si domů odnesou zadání, vzorové řešení a opravené písemné práce.

Zakrytí dýchacích cest – Ve společných prostorách jsou žáci povinni nosit respirátor nebo roušku.
Onemocnění, příznaky – Prosíme rodiče a žáky, aby v případě podezření na jakékoli onemocnění, žák na výuku nechodil.

Cena:

600 Kč (matematika a český jazyk)

Cíle Zkoušek nanečisto a tabule cti:

Zkoušky nanečisto nabízejí žákům a jejich rodičům přípravu, která maximálně rozvíjí studijní dovednosti a schopnosti žáků. Hlavní metodiky výuky jsou založeny na vnitřní a vnější motivaci, v duchu pedagogické zásady: „Za vším hledej motivaci.“

V každém kole zkoušek bývá třetina nejúspěšnějších žáků v jednotlivých testech zveřejněna na tabuli cti nejpozději během čtvrtka na našich internetových stránkách nebo v nejbližším termínu Zkoušek nanečisto na nástěnce v budově školy během našich příprav.

Tabule cti

 • Slouží jako zpětná vazba, porovnání a také odměna.
 • Obsahují jméno žáka (tak jak ho uvedl na vypracovaných testech) a počet bodů z jednotlivých testů.
 • Jsou nedílnou součástí služby Zkoušky nanečisto jako takové.
  Zveřejnění je základní stavební kámen služby, díky kterému je možné žáky motivovat a pomoci jim se zlepšit.
 • Povzbuzují a žáci mohou k výuce a učení vůbec získat lepší vztah.
  Výstup v podobě tabule cti je v zájmu žáků, rodičů i učitelů.
 • Pravidelným účastníkům Zkoušek nanečisto přináší dlouhodobé srovnání a další pokročilejší statistiky dlouhodobých trendů rozvíjení znalostí.

Pokud přesto tuto důležitou součást Zkoušek nanečisto nechcete využívat, můžete si zakoupit naše tištěné materiály a ty si vypracovat doma nebo se můžete přihlásit na naše dlouhodobé kurzy. Nebo nevystupovat pod pravým jménem, ale pod pseudonymem, pod kterým Vaše výsledky na tabuli cti uveřejníme.

Tím, že se uživatelé svobodně přihlásí na Zkoušky nanečisto, tedy na naše testy, do naší soutěže, může se stát, že budou úspěšní, a tím pádem se jejich jméno na předních příčkách tabule cti objeví. Ke zveřejňování výsledků na tabuli cti nesbíráme žádná další data o dítěti a nevyžadujeme tedy souhlas se zveřejněním jména. Právní titul zveřejnění na tabuli cti je plnění smlouvy, a proto není souhlas potřeba.

Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat.