ilustrační obrázek k časti webu

Dlouhodobý kurz matematika, český jazyk pro žáky 9. tříd

24. června 2018
Dobrý den, s Vašimi kurzy jsme byli nadmíru spokojeni. Především matematika s panem Mgr. Husarem byla úžasná, syn získal přehled, jistotu a lásku k matematice. Moc nám pomohly tištěné materiály, byly opravdu perfektně připravené. Syn byl přijat na Gymnázium Hostivice. S pozdravem a velkým poděkováním (M. H.)

25. května 2018
Zdravím, dcera zkoušky úspěšně udělala na obě školy, vaše příprava byla jedinečná a dost jí pomohla, ještě jednou moc děkujeme, přejeme krásné léto S.

25. května 2018
Dobrý den, Zkoušky na nečisto mě pomohly v čem?: nebyla jsem v takovém časovém stresu, věděla jsem jak se zorientovat v jednotlivých zadáních, přístup vyučujících mě vyhovoval. Zkoušky na nečisto bych doporučovala každému, kdo se hlásí na střední školu ( pokud zůstane u jednotných přijímacích zkoušek ). Přihlášku jsem podávala na 2 Střední zdravotní školy ( úspěch pro mě byl na obou školách ) : Nutriční asistent, Zubní technik s výsledkem: nutriční asistent - přijata, zubní technik - brali 30 byla jsem v pořadí 31./odvolání jsem nedávala/. Co mě zaskočilo na zkouškách?: obsáhlost zadaného textu pro jednotlivé body, nedostatek času. Testy - Cermat, bez přípravy by byly těžké. Ještě jednou děkuji, že nabízíte tuto možnost přípravy. S pozdravem, (K. V.)

24. května 2018
Dobry den, rada bych podekovala za sveho syna, ktery se u vas pripravoval na prijimaci zkousky na ctyrleteb gymnazium. Myslim, ze absolvovani vasich dlouhodobych pripravnych testu bylo velkym prinosem, J. se dostal na obe dve skoly (gymnazium Boticska, byl na 17. miste ze 190 a gymnazium Pripotocni, byl 32 ze 220 zaku). Na gymnaziu Boticska, krome celostatnich prijimacich zkousek z castiny a matematiky, studenti psali i profilovy test z chemie, biologie a fyziky. Podle synovych slov snad nebyl vylozene zaskoceny nicim. Chtela bych tedy jeste jednou podekovat a poprat vam hodne trpelivosti s novymi studenty. S pratelskym pozdravem (B. K.)

24. května 2018
Dobrý den, moc Vám děkujeme za přípravu naší dcery na přijímací zkoušky. Dopadla výborně, hlásila se na gymnázium v Benešově a byla třetí. Je přijata. Ze zkoušek jí zaskočil poslední příklad, který byl pro ní nesnadný. Ještě jednou moc děkuji a vážím si Vaší práce. Krásný den H.M. (matka)

6. června 2017
Dobrý den, jediné, co se mi podařilo z dcery "vymáčknout" bylo, že v 1. kole přijímaček ji překvapila úloha číslo 6. Úlohy byly zveřejněné Cermatem na jejich stránkách. Dcera se dostala na gymnázium Přípotoční čili už se studiu v deváté třídě příliš nevěnuje:o) Děkuji velmi za kurzy, které nabízíte, dceři příprava prospěla, na kurzy se vždycky moc těšila. Přeji krásné léto a spoustu zájemců o vaše kurzy!! (I. U.)

17. května 2017
Dobrý den, chtěla bych opravdu moc poděkovat všem vyučujícím, zejména panu učiteli Husarovi (matematika) a panu učiteli Vybíralovi (čeština), za skvělých 40 hodin přípravy k přijímačkám. Když jsem na podzim přišla na první kurz, měla jsem pocit, že budu muset spoustu učiva dohnat, ale s každou lekcí mi připadalo, že toho vím zase o něco více, dostala jsem velikou motivaci a také poznala spoustu skvělých lidí. Kurzy jsme měli rádi natolik, že jsme naši poslední společnou hodinu skoro obrečeli... A nyní, po půl roce plném dřiny :D, mohu s radostí říci, že jsem přijata na obě školy - gymnázium Botičská a gymnázium U Libeňského zámku (vybrala jsem si Botičskou). Takže ještě jednou děkuji a za pár let můžete na kurzech počítat s mým mladším bráškou ;) (L. T.)

16. května 2017
Chtěla bych Vám opravdu velmi poděkovat za skvělou přípravu ke zkouškám na střední školy. Absolvovala jsem Vaše dlouhodobé kurzy z českého jazyka i matematiky. Nikdy jsem neměla s těmito předměty problém, ale vždy jsem si byla velmi nejistá. Vaše kurzy mi dodaly sebevědomí a zkoušky jsem zvládla na obě gymnázia (Arabská a Štola). Děkuji předevší paní učitelce Kláře Vondřičkové (doufám, že se tak jmenuje :-)) a manu učiteli Petru Kováři. (A. V.)

10. května 2017
Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Husarovi za skvělou přípravu na přijímací zkoušky. Kurzy byly zábavné a z každé hodiny jsem si odneska pořádnou porci vědomostí :) . V sobotu jsem navštěvovala i přijímací zkoušky nanečisto, díky kterým jsem se naučila správně rozvrhnout čas, který je u přijímaček opravdu vzácný :). A to hlavní je, že jsem byla přijata na obě školy !! :D. Už teď s jistotou vím, že budu chodit na kurzy pro přípravu k maturitám :D (A. V.)