ilustrační obrázek k časti webu

MASO - internetová MAtematická SOutěž pro žáky 5. tříd

Na stránce Jízdní řád a případná omezení Zkoušek nanečisto se dozvíte jak naše výuky aktuálně probíhají.

SÍŇ SLÁVY MATEMATICKÉ SOUTĚŽE:


2. ročník 2020-2021 – jarní MASO

1.Štěrba Jan 83858085668876 92 81 82 818
2. Mandík David 627310184699466 82 88 81 800
3. Sládková Veronika 78806593717673 71 81 84 772
4.Soukup Daniel 70757182728881 86 70 74 769
5. Petreckij Dmitrij 85629182746863 89 73 69 756
6. Adamečko Jan 79816767626180 99 67 90 753
7. 81648365618268 93 53 70 720
8.Piling Michal 81768078736367 68 50 69 705
9. 59757361566060 86 82 89 701
10. 59646874776365 79 76 74 699

2. ročník 2020-2021 – zimní MASO

1. Adamečko Jan 73899971789092 92 79 78 841
2. Sládková Veronika 83758570726091 50 63 82 731
3. Petreckij Dmitrij 717510271477195 61 75 57 725
4.Kučerová Kateřina 66656372667083 80 63 82 710
5. 79696058655485 79 83 65 697
6. 68806769616662 75 56 74 678
7. 73607652567269 79 70 70 677
8.Soukup Daniel 76647167636861 71 70 57 668
9. Jedličková Alena 59587767627881 59 56 50 647
10.53715957637057 48 66 82 626

2. ročník 2020-2021 – podzimní MASO

1. Sládková Veronika 49978985777264 59 73 62 727
2. Jedličková Alena 76728181645561 84 86 58 718
3. Petreckij Dmitrij 68728597696269 57 73 45 697
4.-5. 70825073617079 70 66 66 687
Adamečko Jan 71648858776257 76 73 61 687
6. 62698759656061 57 89 63 672
7. Soukup Daniel 62846271705247 71 73 66 658
8.68547088797160 77 88 - 655
9. 42587235425731 51 56 67 511
10.44375958534854 34 57 43 487

2. ročník 2020-2021 – letní MASO

1. 738985665966 71 99 92 56 756
2. Petreckij Dmitrij 118797366687261 93 57 68 755
3. 80735162856457 85 59 56 672
4. 79768548606246 75 60 59 650
5. Adamečko Jan 76735948604790 51 69 65 638
6. Soukup Daniel 104775041415863 65 57 64 620
7. Jedličková Alena 66746964576655 75 41 41 608
8.Chylíková Eliška 61637551595757 68 50 55 596
9. Sládková Veronika 67485730554652 77 72 56 560
10.80595652405640 61 50 49 543

1. ročník 2019-2020 - 1. série

1. Budil Václav928785878179941018992887
2. Pressler Tobias868874876299881128190867
3. Šritrová Kristýna9485721016283881018587858
4. Troupová Luisa92838986728876998481850
5.627586937886699810287836
6. Černovický Jakub82867380858685867990832
7. 738099776285881066787824
8.886193877279751038679823
9. Kolenatý Kryštof92667692839171759079815
10.–11. Hrádocký Erik92767275827390618691798
99647378878275819069798


1. ročník 2019-2020 - 2. série

1. Hrádocký Erik9285116789392111898081917
2. Troupová Luisa978510881898088829293895
3. Budil Václav868510888918884759394892
4. Bareš Daniel90859089858788859682877
5. Valášek Vít116679475837185758984839
6. Sejková Tamara828810482708773858375829
7. Huňa Daniel768511671527791799286825
8. Novotná Nicole97918276697792747269799
9.72819478738684737283796
10.–11. 95799762807276749067792
Šebeš Štěpán85817188768085748666792