ilustrační obrázek k časti webu

Angličtina pro žáky 3. tříd

Výsledky řádných termínů přijímacího řízení by už měl vědět každý. Těšíme se, že nám napíšete, jaké to bylo a jak to dopadlo. Více informací k přijímacím zkouškám a konci příprav.

Videa k ostrým testům jednotných přijímacích zkoušek 2021 - CERMAT.
Najdete v zákaznickém účtu v Balíčku ke konci příprav.

4. 6. 2021 nově jsme přidali videa k náhradním termínům českého jazyka pro 5., 7. a 9. třídu.

Kurz angličtiny pro žáky 3. tříd

Angličtina pro mladší žáky je určena dětem, které ještě nemají ve škole pravidelně angličtinu, anebo ji mají velmi málo. Jakékoliv znalosti ze školky, školy, předcházejícíh kurzů jsou výhodou, ale nikoliv povinností. Je vhodné, když děti už umí trochu číst a psát, ale většina materiálů používá obrázky. Kurz je sestaven tak, aby se rovnocenně zapojili všechny děti, nezávisle na své úrovni a aby si zvykali používat cizí jazyk jako něco přirozeného. K tomu nám pomohou různé hry, ať už pamatovací, logické nebo výtvarné. Děti si budou hrát, zpívat, hrát divadlo a ani nepoznají, že se něco nového učí.

Více informací a přihlašování najdete zde.


Mezinárodní zkoušky z angličtiny pro mladé studenty

Speciálně pro mladé studenty je uzpůsobena zkouška pod názvem “LanguageCert Young Learners ESOL”.
Zkouška je určena pro děti ve věku 7-12 let a může pomoci studentům zvyknout si na mezinárodní testování a jako příprava k budoucí maturitní zkoušce.
Vyšší úrovně zkoušek organizovaných pod stejným názvem byly uznány MŠMT a mohou nahradit písemnou část maturitní zkoušky.
Studenti se tak mohou už v tomto věku začít připravovat na způsob a průběh zkoušek v cizím jazyce.

Více informací a přihlašování najdete zde.