ilustrační obrázek k časti webu

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Reakce Zkoušek nanečisto Admin – 19.6.2018 08:54 reagovat vlákno

Dobrý den, gratulujeme k přijetí a skvělému umístění! :) Přejeme hodně štěstí a chuti do dalšího studia.

Slávek – 17.6.2018 17:35 reagovat

Dobrý den, děkujeme všem za přípravu dcery na přijímací zkoušky na 8-leté gymnázium, na obě gymnázia se umístila do 3.místa. Vybrala si Gymnázium Českolipská v Praze 9.

Reakce Zkoušek nanečisto Admin – 11.6.2018 10:43 reagovat vlákno

Dobrý den, paní Michaelo, jsme velice rádi, že Vaše dcera úspěšně složila přijímací zkoušky na vybraná gymnázia. :) Zároveň moc gratulujeme ke krásnému umístění v rámci matematického klokana! Komentáře jsou pro nás velmi důležité. Snažíme se pomocí nich děti motivovat a jsme rádi, že se líbí a pomáhají.

Reakce Zkoušek nanečisto Admin – 10.6.2018 11:04 reagovat vlákno

Dobrý den, paní Holická, gratulujeme k přijetí na gymnázium. Váš příspěvek nás velice potěšil. Přejeme hodně zdaru při studiu na Gymnáziu Nad Alejí. Budeme se těšit až poznáme i mladšího bratra a spočítáme s ním hodně zábavných příkladů. :)

Reakce Zkoušek nanečisto Admin – 10.6.2018 11:00 reagovat vlákno

Dobrý den, paní Kutálková, moc děkujeme za zpětnou vazbu. Moc gratulujeme Janě k úžasnému výsledku a jsme rádi, že jsme mohli být jeho součástí. Pan Husar i paní Zubíková posílají pozdravy a přejí hodně úspěchů v dalším studiu.

Michaela – 9.6.2018 15:18 reagovat

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za sobotní kurzy matematiky a češtiny, dcera je navštěvovala od října do dubna a úspěšně složila přijímací zkoušky na obě osmiletá gymnázia, na která se hlásila. Bonusem navíc bylo 2. místo v rámci okresního kola matematického klokana. Oceňuji také povzbudivé komentáře na opravených testech - i na těch, které se úplně nepovedly.

Reakce Zkoušek nanečisto Admin – 7.6.2018 12:57 reagovat vlákno

Dobrý den, moc děkujeme za zprávu. Jsme rádi, že Vašeho syna naše příprava bavila a nebral to jako povinnost. Moc mu blahopřejeme k přijetí a přejeme obou synům mnoho nejen matematických úspěchů.

Veronika Holická – 7.6.2018 10:32 reagovat

Dobrý den, děkujeme všem v čele s p. Husarem za organizaci zkoušek nanečisto. Díky tomu, že si to u Vás mohl syn nacvičit a vyrovnat se tak s neznámým prostředím a nervozitou, "načisto" to vyšlo a byl přijat na obě školy, kam se hlásil - Gymnázium Jana Keplera a Gymnázium Nad Alejí. Vybrali jsme Alej. Díky a za 3 roky jsme u Vás zas s druhým synem :)

Jana – 7.6.2018 08:19 reagovat

Chtěla bych poděkovat p.Husarovi a p.Zubíkové za sobotní kurzy.Jana se dostala na obě gymnázia jak do Uh.Hradiště ,tak do Otrokovic.V Uh.Hradišti byla na 3.místě a v Otrokovicích na 2.místě.Vybrala si Uh.Hradiště,kam chtěla jít. Příprava byla vynikající,na kurzy se dcera těšila,hlavně na p.Husara.Ještě jednou velký dík vám všem.

Přidat příspěvek