ilustrační obrázek k časti webu

Zkoušky nanečisto pořádané na Praze 5 pro žáky 5. tříd - Gymnázium na Zatlance

8. května 2017
Dobrý den, dcera Anička pětkrát navštívila vaše Zkoušky nanečisto pro 5. tridu, teď byla přijata na obě zvolená gymnázia - Budějovická i Opatov. Děkujeme za přípravu - bylo velmi přínosné, že ví, co má čekat, snadno se vyrovnala se stresem - i když se jí druhé kolo uplne nepovedlo, to prvni zvladla. K vam chodila moc ráda, hodne jsme take vyuzivali vasi Matematiku pro 5. tridu k domaci priprave. Zdravim a mozna za tri roky jeste se synem. (J. K.)

6. května 2017
Děkuji Vám, pane Husare. Vaše příprava byla skvělá, byla to zábava na Vaše kurzy chodit každou sobotu, radost podívat se do tabule cti a uvidět tam svoje jméno. Opravdu to pomohlo. Dostal jsem se na Gymnázium nad Alejí a na Malostranské gymnázium. Zkoušky nanečisto všem velice doporučuji! (P. L.)

1. května 2017
Dobrý den, pane Husare, chtěla bych vám moc poděkovat za vaše matematické testíky Nanečisto. Moc nám pomohli, hlavně, aby si děti věřily u přijímaček. Nebyly vůbec nijak vystresované a nebály se, že by to nedaly. Český jazyk -test, byl prý celkem lehký a s Matematikou si také celkem dobře poradily. :-) Oba je přijali na osmileté gymnázium. Budeme na vás s láskou vzpomínat. K. a K. P. s mamkou a taťkou

18. května 2016
Dekujeme celemu tymu pana Husara, dcera byla prijata na obe 8-leta gymnazia ( u Gymnazia Nad Stolou byl CERMAT test ) a nase prekvapeni bylo, ze chodila na testy o sobotach i rada. Mela radost, kdyz se videla v sini slavy. Vsem doporucujeme zkousky nanecisto. Diky !!!!! (Z. P.)

28. dubna 2016
Dobrý den. Děkujeme celému týmu ZKN a hlavně panu učiteli Husarovi, jehož hodiny byly úžasné a jeho knížky pro osvojení naučených znalostí velmi hezky zpracované. Na sobotní zkoušky se každý týden Klárka těšila a vždy se něco nového naučila. Užitečné byly také speciální testy na zkoušky CERMAT. Dcera Klárka se dostala na obě gymnázia v Kladně na která se hlásila. V jednom byla 12. ze 147 a v druhém 6. ze 110. Přeji vám hodně spokojených a úspěšných studentů v dalším roce ! (J. N.)

28. dubna 2016
Dobrý den, děkuji týmu zkoušek nanečisto za skvělou přípravu dcery. Na sobotní zkoušky jezdila s nadšením, těšila se vždy nové jedničky do diplomu a kamarádky, které si našla. Zjistila, že učení u vás vůbec nebolí a je i zábavné. Dostala se na vysněné gymnázium a na druhé škole skončila těsně pod čarou. Až přijde čas maturity, jistě se na vás opět obrátíme. Přeji hodně úspěchů do další práce! (L. H.)

26. května 2015
Dobrý den, chtěl bych poděkovat za úžasné zkoušky nanečisto. Hlásil jsem se na gymnázium Špitálská a Libeňský PORG. Díky "ZN" jsem se dostal na obojí. Vaše "ZN" mě dobře připravily na opravdové zkoušky. Účastnil jsem se často v pátek i v sobotu už od listopadu a snaha se vyplatila. Děkuji za kvalitní přípravu. (M. J.)

28. dubna 2015
Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat všem ze Zkušek nanečisto za pomoc s přípravou na přijímací zkoušky. Chodil jsem pravidelně na sobotní zkoušky a nepovedné příklady jsem si doma pečlivě procházel. Hlásil jsem se na gymnázium Na Kavalírce a umístil jsem se v první polovině přijatých. Na gymnázium se moc těším a všem budoucím páťákům vás budu doporučovat! Moc zdravim všechny učitele! (J. D.)

18. května 2014
Dobrý den ! Vaše zkoušky nanečisto jsem od začátku poctivě v sobotu i v pátek navštěvovala.Musím říct ,že bez vás bych si u přijímaček ani neškrtla....Hlásila jsem se na gymnázium Špitálská a na gym.Českolipská. Na obě gymnázia jsem se dostala.Byla jsem 6 a to na obou. Nakonec jsem se rozhodla pro gym.Špitálská. Jsem hrozně zvjedavá jaké budu mít spolužáky...... Moc vám děkuji!!!! (Z. Z.)