ilustrační obrázek k časti webu

Zkoušky nanečisto pořádané na Praze 9 pro žáky 5. tříd - Gymnázium Českolipská

Tabule cti Českolipská 5. třída

Veškerá prezenční výuka je do odvolání zrušena, obnovíme ji hned, jak to bude možné.


Zkoušky nanečisto dál nabízíme ve stejných termínech. Kdo bude mít zájem, dostane zadání testů přes internet až domů. V pátek od 15:00 (5., 7. a 9. třída). Sobota dopoledne od 9:00 (7. a 9. třída). Sobota odpoledne ve 14:00 (5. třída). Vaše práce vyhodnotíme a pošleme vám vzorová řešení. Více informací.

Informace k dlouhodobým kurzům naleznete u jednotlivých ročníků.   3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Státní maturitu nanečisto z matematiky jsme také přesunuli na internet.   Více o domácí maturitě z matematiky.

Vyberte si termín, pro který chcete zobrazit tabuli cti:

Zatím nejsou zveřejněny žádné termíny.

Mohlo by Vás zajímat z naší nabídky:

Zkoušky nanečisto na Praze 5 GMVV

Vyzkoušejte si, jak byste na zkouškách dopadli ve srovnání s jinými žáky. Matematika a česky jazyk. Jen předem vyhlášené termíny.

Začínáme 31. 3. 2020.

Letní kreativní kemp

Na letní prázdniny Prahy jsme si připravili program pro děti od 10 do 15 let.

Pojďte s námi rozvíjet svou kreativitu zábavnou formou!

Budeme si hrát a soutěžit. Zapojíme svou vynalézavost a spojíme své síly v týmu, abychom vyřešili všechny zapeklité úlohy a dosáhli tak na vytouženou odměnu.

Zkoušky nanečisto nabízejí žákům a jejich rodičům přípravu, která maximálně rozvíjí studijní dovednosti a schopnosti žáků. Hlavní metodiky výuky jsou založeny na vnitřní a vnější motivaci, v duchu pedagogické zásady: „Za vším hledej motivaci.“

V každém kole zkoušek bývá třetina nejúspěšnějších žáků v jednotlivých testech zveřejněna na tabuli cti nejpozději během čtvrtka na našich internetových stránkách nebo v nejbližším termínu Zkoušek nanečisto na nástěnce v budově školy během našich příprav.

Tabule cti

  • Slouží jako zpětná vazba, porovnání a také odměna.
  • Obsahují jméno žáka (tak jak ho uvedl na vypracovaných testech) a počet bodů z jednotlivých testů.
  • Jsou nedílnou součástí služby Zkoušky nanečisto jako takové.
    Zveřejnění je základní stavební kámen služby, díky kterému je možné žáky motivovat a pomoci jim se zlepšit.
  • Povzbuzují a žáci mohou k výuce a učení vůbec získat lepší vztah.
    Výstup v podobě tabule cti je v zájmu žáků, rodičů i učitelů.
  • Pravidelným účastníkům Zkoušek nanečisto přináší dlouhodobé srovnání a další pokročilejší statistiky dlouhodobých trendů rozvíjení znalostí.

Pokud přesto tuto důležitou součást Zkoušek nanečisto nechcete využívat, můžete si zakoupit naše tištěné materiály a ty si vypracovat doma nebo se můžete přihlásit na naše dlouhodobé kurzy. Nebo nevystupovat pod pravým jménem, ale pod pseudonymem, pod kterým Vaše výsledky na tabuli cti uveřejníme.

Tím, že se uživatelé svobodně přihlásí na Zkoušky nanečisto, tedy na naše testy, do naší soutěže, může se stát, že budou úspěšní, a tím pádem se jejich jméno na předních příčkách tabule cti objeví. Ke zveřejňování výsledků na tabuli cti nesbíráme žádná další data o dítěti a nevyžadujeme tedy souhlas se zveřejněním jména. Právní titul zveřejnění na tabuli cti je plnění smlouvy, a proto není souhlas potřeba.

Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat.