Příprava na zkoušky od Mgr. Petra Husara

     

Lednové novinky

Přehled novinek ze Zkoušek nanečisto přináší informace o nové nabídce výuk, soutěži, akcí a materiálů.

Výuka během jarních prázdnin Prahu 1-5 a Prahu 6-10

Věnujte zvýšenou pozornost rozvrhu výuk během prázdnin.

Zkoušky nanečisto probíhají všechny pátky i soboty bez přestávky.

Dlouhodobé kurzy Gymnázium Zatlanka a učebny Zatlanka 3 neprobíhají dva týdny během prázdnin pro Prahu 1-5 i 6-10 od 11.2. do 22.2.

Dlouhodobé kurzy Gymnázium Českolipská neprobíhají jeden týden během prázdnin pro Prahu 6-10 od 18.2. do 22.2.

Dlouhodobé kurzy pro maturanty a maturity nanečisto probíhají různě dle výuky.

Podrobně v našem rozvrhu.

Matematika XXL - internetová matematická soutěž pro žáky 5. tříd

alt

První kolo již 3.2.2019! První kolo si můžete zkusiti bez placení, stačí si soutěž objednat.

Vyhlašujeme nový ročník oblíbené internetové matematické soutěže! Soutěž je určena všem žákům 5. tříd, kteří si rádi započítají a mají v oblibě složitější úlohy. Platí, že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Příklady do soutěže jsou většinou vybírány z přijímacích testů z minulých let. Celá soutěž je tak i velmi dobrou přípravou k přijímacím zkouškám. Je naší radostí konstatovat, že všechny naše řešitele matematické soutěžení hodně baví a během 10 kol soutěže dělají žáci velké matematické pokroky.

Podrobnější informace zde.

Jarní kreativní kempy

Na jarní prázdniny Prahy, jsem si pro děti od 10 do 15 let připravili kreativní program.

Každý den od pondělí do pátku. Od 8.30 do 16.30.

Pojďte s námi rozvíjet svou kreativitu zábavnou formou! Budeme si hrát a soutěžit. Zapojíme svou vynalézavost a spojíme své síly v týmu, abychom vyřešili všechny zapeklité úlohy a dosáhli tak na vytouženou odměnu. Budeme řešit matematické a logické úlohy, hádat cizí slova, luštit sudoku... Kempy budou vedeny učiteli ze Zkoušek nanečisto. Přihlašování a podrobné informace.

Pokračovací kurzy pro 3., 4., 6. a 8. třídu

alt

Kurzy poběží od dubna do června. Přihlašovat se můžete už teď.

Výuky jsou vhodné jako pokračovaní dlouhodobých kurzů i pro nové žáky. Kurzy navazují na dlouhodobé kurzy s dvoutýdenní mezerou, kdy probíhá intenzivní příprava na přijímací zkoušky.

Sobotní angličtina nejen pro rodiče

Každou sobotu v Gymnáziu na Zatlance od 14.00 do 17.30. Cena 200 Kč. Můžete přijít bez přihlášení.

Výuka angličtiny s českým lektorem nebo konverzace s rodilou mluvčí (dle termínu). Nabídka pro všechny, kteří se chtějí zlepšit v angličtině. Nejen pro rodiče, kteří čekají na svoje děti během Zkoušek. Podrobné informace.

Maturita z matematiky nanečisto

alt

První termín 7.2.2019 od 18.00.

Přichystali jsme simulační matematické testy ke státním maturitám. V prvních letech státních maturit jsme pro deník Mladá Fronta Dnes komentovali kompletně všechny verze státních maturitních testů (generálku, cvičné i ostré testy) a připravovali jejich řešení. Také v MFD běžel náš přípravný kurz. Na základě analýzy všech testů z minulých let připravujeme cvičné testy. Zaměřujeme se na všechna témata, která se kdy objevila. Tým zkoušek nanečisto má za sebou mnohaleté úspěšné působení a také bohatou publikační činnost v oblasti příprav ke zkouškám na VŠ i SŠ.

Podrobnější informace a seznam všech termínů.

Maturita z českého jazyka nanečisto

První termín 14.2.2019 od 17.00.

V první části vyučující představí a charakterizuje studentům jednotlivé typy úloh, které se v didaktickém testu objevují.
Návaznou část tvoří kolokvium o slohové práci. Toto neformální povídání o současné podobě maturity má studentům vysvětlit, že didaktický test je ve skutečnosti dobře a zajímavě sestavená sada otázek, které se dají zvládnout vědomostně i časově.
V druhé části si pak studenti sami napíšou maturitu nanečisto – všech třicet otázek ve stylu didaktického testu. Ten bude společně opraven, důkladně vysvětlen a rozebrán.

Podrobnější informace a seznam všech termínů. Nové termíny budeme postupně přidávat.

Letní kempy

V létě nás čekají kreativní a anglické kempy!

Příměstský tábor s výukou angličtiny rodilým mluvčím a českou lektorkou pro starší žáky ve věku 10-12 let a pro mladé studenty ve věku 12-15 let. Půjde o týden zážitkové angličtiny, kde se děti pomocí her a různých projektů ponoří do cizího světa, kde se nemluví česky.


Příměstské kreativní tábory plné her a soutěží. Pojďte s námi v létě rozvíjet svou kreativitu zábavnou formou! Pro děti ve věku 10-15 let. Zajímavý týden pro děti od 10 do 15 let. Pojďte s námi v létě rozvíjet svou kreativitu zábavnou formou! Kempy budou vedeny učiteli ze Zkoušek nanečisto.

Zkoušky nanečisto pořádané v Praze - SPŠST Panská pro žáky 9. tříd

alt

V únoru můžete přijít ve středu 20.2. a 27.2. v 15.00.

Zkoušky nanečisto v SPŠST Panská mají omezenou kapacitu a je potřeba si termíny rezervovat!

Zkoušky nanečisto v Panské pořádáme ve spolupráci se Střední průmyslovou školou sdělovací techniky. Testy budou podobné typu Cermatu z minulých let a ilustračním verzím.

Podrobnější informace zde.

Language Cert - zkoušky z angličtiny z reálných dovedností

Další termín proběhne 2.3.2019, přihlašování běží do 11.2.2019.

Jazyková škola Březinka pořádá zkoušky z angličtiny z reálných dovedností! Chcete mezinárodní certifikát k profilové části maturity, studiu nebo pro zaměstnavatele?

Jazyková škola Březinka je jeden ze vzdělávacích projektů Mgr. Petra Husara.

Podrobnější informace zde.

Novinky z nabídky našeho internetového obchodu s učebnicemi.

alt

Konstrukční geometrie ke státním přijímacím zkouškám pro 5. třídu 2

Druhý díl sbírky Konstrukční geometrie ke státním přijímacím zkouškám pro 5. třídu. Soubor dvaceti úloh určených žákům 5., ale i 7. a 9. tříd, kteří se chtějí připravit k přijímacím zkouškám na víceletá gymnázia či střední školy. Sbírka obsahuje nejen základní příklady na téma obdélník, čtverec, trojúhelník, kružnice, kolmice a rovnoběžky, ale i různé záludné konstrukční úlohy a chytáky, které se mohou vyskytnout u přijímacích zkoušek.

Podrobnější informace zde.Pokud si nepřejete dostávat další informační e-maily Zkoušek nanečisto kontaktujte nás na data@zkousky-nanecisto.cz