ilustrační obrázek k časti webu

Internetový procvičovací kurz matematiky pro žáky 5. třídy

Čekají vás zkoušky na osmileté gymnázium a chcete se co nejvíce procvičit v matematice? Potřebujete vyladit formu na uzavřené (a,b,c) matematické testy? Hledáte široký okruh příkladů z potřebných matematických témat? Zajímáte se o zábavnou formu matematiky propojenou se světem počítačů?
Oceníte podrobná řešení matematických úloh?

Nabízíme sadu cvičných tematických testů z matematiky. Každý test má 20 uzavřených otázek s nabídkou odpovědí (možnosti a), b), c) atd.).
Testy jsou sestavovány podle skutečných testů z přijímacích zkoušek z minulých let. Obsahují všechna témata, která se u zkoušek objevují. Některé testy jsou tematické a věnují se určitému jevu. Další jsou průřezové či shrnující. Při tvorbě vycházíme z analýzy testů ze zkoušek z různých gymnázií.

Všechny testy jsou online. Na počítači označíte své odpovědi a systém vám práci vyhodnotí. Obratem dostanete podrobné řešení.
Vše lze vypracovat z telefonu nebo tabletu.

Po zaplacení dostanete přístup a hesla do prostředí testů. Přímo na webové stránce budete označovat vaše výsledky, po uzavření počítání se test sám vyhodnotí a obdržíte podrobné vzorové řešení.
V současné době je připraveno 25 testů (500 příkladů). Další testy budou přibývat.

Z ohlasů vyplývá, že žáky tato forma matematiky baví a je efektivní.

Cena:

285 Kč

Objednávka:

Chci si objednat internetový procvičovací kurz matematiky.

Máte-li dotazy k online testům nebo internetovým zkouškám nanečisto či internetovým kurzům, pište na: izkn@zkousky-nanecisto.cz.