Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Úvodní stránka > 9. třída > Dlouhodobý kurz matematiky a českého jazyka

Dlouhodobý kurz MATEMATIKY a ČESKÉHO JAZYKA - 9. třída

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Lednové kurzy začínají 7.1.2018
Kurzy začínají v týdnu 9.10. - 15.10. 2017
Přihlašování již bylo spuštěno. Můžete se přihlašovat i po začátku kurzu! Pokud nastoupíte do již rozběhnutého kurzu, tak zaplatíte jen poměrnou část - přesnou cenu Vám napíšeme po objednávce emailem.

Zápis zahájíme o prázdninách 2017. Zapsat se můžete, když znáte svůj přesný rozvrh ve své škole. Přihlásit se do kurzů je možné v průběhu celého přípravného období, pokud jsou ve skupinách ještě volná místa. Cena se pro pozdější přihlášky postupně úměrně snižuje.
Dlouhodobé kurzy neprobíhají dva týdny v průběhu jarních prázdnin v Praze a v době vánočních prázdnin.

Cena kurzu:

Matematika 4 400 Kč (40 hodin výuky)

Matematika od ledna 2 400 Kč (20 hodin výuky)

Český jazyk 4 400 Kč (40 hodin výuky)

Poznámka: Platit můžete přímo na výuce nebo převodem z účtu na účet. Naši výuku si můžete nejprve zkusit a až potom zaplatit. Plaťte až tehdy, jste-li přesvědčeni, že se vám výuka líbí. Kurzovné vracíme pouze v případě vážných důvodů, a to pouze do konce kalendářního roku zahájení kurzu.

Termín konání:

Od 9. října 2017 až do konce března 2018 (20 vyučovacích týdnů). Každý týden 2 vyučovací hodiny bez přestávky (90 minut). Kurz neběží ve dnech svátků a prázdnin.

Místo:

GYMNÁZIUM NA ZATLANCE, Na Zatlance 11, Praha 5 MAPA

Můžete se přihlašovat do jednotlivých skupin!

Dodatečný zápis do kurzů:

Máte-li zájem o účast v již rozběhnutém kurzu, přihlašte se do skupiny, ve které jsou ještě volná místa. Seznam skupin a přihlašování najdete zde. Bez objednání není účast možná.
Pokud nastoupíte do již rozběhnutého kurzu, tak zaplatíte jen poměrnou část - přesnou cenu Vám napíšeme po objednávce emailem.

Úspěšnost absolventů kurzu:

Absolventi kurzů jsou úspěšní na všech gymnáziích a středních školách v Praze i okolí. Ohlasy najdete v diskuzi. Na většině škol jsou u přijímaček naši žáci na prvních místech. V rámci kurzu matematiky a v rámci zkoušek nanečisto připravujeme žáky na státní testy od Cermatu. Naši žáci jsou nejen úspěšní u zkoušek, ale také si již v průběhu 9. třídy vylepšují známky z matematiky a českého jazyka, což je další plus ke zkouškám. Podle ohlasů pak dalším pozitivním efektem je bezproblémový vstup na střední školu a zhodnocení společné práce i ve středoškolské výuce.  

Proč chodit na kurz matematiky a na kurz českého jazyka:

1. Připravíme vás ke zkouškám na všechna gymnázia a střední školy v Praze a okolí.
2. Potřebujete mít v pololetí 9. třídy co nejlepší známky. Pololetní vysvědčení je důležité v celkovém součtu bodů. Naše kurzy vám pomohou, aby vaše známky byly co nejzářivější.
3. Matematiku i český jazyk budete mít další 4 roky na střední škole, budete maturovat, hlásit se na VŠ. Zopakovat a zkvalitnit základy matiky i češtiny je skvělý vklad do vlastního vzdělávání, do budoucnosti na SŠ i VŠ. 
4. Při řešení úkolů častých testů OBECNÝCH STUDIJNÍCH PŘEDPOKLADŮ jsou třeba logické schopnosti, které rozvíjí hlavně matematika a také jazykové schopnosti a cit pro jazyk, což rozvíjí hlavně český jazyk.
5. Součástí kurzů je řada úloh, které se objevují v testech OBECNÝCH STUDIJNÍCH PŘEDPOKLADŮ.
6. Naši absolventi z minulých let byli úspěšní v testech z matematiky, v testech z českého jazyka a také v testech z OBECNÝCH STUDIJNÍCH PŘEDPOKLADŮ.

Popis kurzu

Trvá 20 týdnů, 40 vyučovacích hodin. Látku probíráme od základů po jednotlivých tématech. Nejdříve procházíme potřebné znalosti z předešlých ročníků základní školy. Na ně navazujeme novými látkami. Výuka je provázena vlastními učebními materiály. V rámci kurzu se žáci seznámí s velkým počtem písemných prací z přijímacích zkoušek uplynulých let.

V průběhu kurzu zlepšíte i své známky ve škole a oceníte to při pololetním vysvědčení.

Poznáte své znalosti a schopnosti, porovnáte je s ostatními žáky jiných škol, a to vám pomůže s vhodným výběrem budoucí školy.

V matematice pečlivě probereme: procenta, úpravy výrazů lineárních i lomených, rovnice, soustavy rovnic, konstrukční i početní geometrii, slovní úlohy (o pohybu, na přímou i nepřímou úměrnost, s postupným i normálním poměrem, o společné práci, řešené soustavou rovnic, s procenty, s objemy, povrchy, obvody, s Pythagorovou větou a mnohé další), lineární funkci, logické úlohy a další matematické okruhy.

Napište si o materiály z matematiky v případě své neúčasti: Na email podpora@zkousky-nanecisto.cz

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist