Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Úvodní stránka > 9. třída

Dlouhodobý kurz MATEMATIKY a ČESKÉHO JAZYKA - 9. třída

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Kurzy začínají v týdnu 9.10. - 15.10. 2017
Přihlašování spustíme o prázdninách. Můžete se přihlašovat i po začátku kurzu! Pokud nastoupíte do již rozběhnutého kurzu, tak zaplatíte jen poměrnou část - přesnou cenu Vám napíšeme po objednávce emailem.

Zápis zahájíme o prázdninách 2017. Zapsat se můžete, když znáte svůj přesný rozvrh ve své škole. Přihlásit se do kurzů je možné v průběhu celého přípravného období, pokud jsou ve skupinách ještě volná místa. Cena se pro pozdější přihlášky postupně úměrně snižuje. Dlouhodobé kurzy neprobíhají dva týdny v průběhu jarních prázdnin v Praze a v době vánočních prázdnin.

Cena kurzu:

Matematika 4 400 Kč (40 hodin výuky)

Český jazyk 4 400 Kč (40 hodin výuky)

Poznámka: Platit můžete přímo na výuce nebo převodem z účtu na účet (pokyny pro platbu převodem předáme na první výuce nebo zašleme mailem). Český jazyk by měl být zaplacen do poloviny listopadu. Matematiku můžete zaplatit do Vánoc (nebo po domluvě ve dvou splátkách). Naši výuku si můžete nejprve zkusit a až potom zaplatit. Plaťte až tehdy, jste-li přesvědčeni, že se vám výuka líbí. 

Termín konání:

Od 9. října 2017 až do konce března 2018 (20 vyučovacích týdnů). Každý týden 2 vyučovací hodiny bez přestávky (90 minut). Kurz neběží ve dnech svátků a prázdnin.

Místo:

GYMNÁZIUM NA ZATLANCE, Na Zatlance 11, Praha 5 MAPA

Můžete se přihlašovat do jednotlivých skupin!

Dodatečný zápis do kurzů:

Máte-li zájem o účast v již rozběhnutém kurzu, vyberte si skupinu, ve které jsou ještě volná místa, a přijďte rovnou na nejbližší výuku. Rádi si vás do kurzů dopíšeme a domluvíme se na poměrné ceně za zbývající období do konce kurzu.  

Úspěšnost absolventů kurzu:

Absolventi kurzů jsou úspěšní na všech gymnáziích a středních školách v Praze i okolí. Ohlasy najdete v diskuzi. Na většině škol jsou u přijímaček naši žáci na prvních místech. V rámci kurzu matematiky a v rámci zkoušek nanečisto připravujeme žáky na státní testy od Cermatu i na matematické Scio testy a na Scio testy studijních předpokladů. Naši žáci jsou nejen úspěšní u zkoušek, ale také si již v průběhu 9. třídy vylepšují známky z matematiky a českého jazyka, což je další plus ke zkouškám. Podle ohlasů pak dalším pozitivním efektem je bezproblémový vstup na střední školu a zhodnocení společné práce i ve středoškolské výuce.  

Proč chodit na kurz matematiky a na kurz českého jazyka:

1. Připravíme vás ke zkouškám na všechna gymnázia a střední školy v Praze a okolí.
2. Potřebujete mít v pololetí 9. třídy co nejlepší známky. Pololetní vysvědčení je důležité v celkovém součtu bodů. Naše kurzy vám pomohou, aby vaše známky byly co nejzářivější.
3. Matematiku i český jazyk budete mít další 4 roky na střední škole, budete maturovat, hlásit se na VŠ. Zopakovat a zkvalitnit základy matiky i češtiny je skvělý vklad do vlastního vzdělávání, do budoucnosti na SŠ i VŠ. 
4. Při řešení úkolů častých testů OBECNÝCH STUDIJNÍCH PŘEDPOKLADŮ jsou třeba logické schopnosti, které rozvíjí hlavně matematika a také jazykové schopnosti a cit pro jazyk, což rozvíjí hlavně český jazyk.
5. Součástí kurzů je řada úloh, které se objevují v testech OBECNÝCH STUDIJNÍCH PŘEDPOKLADŮ.
6. Naši absolventi z minulých let byli úspěšní v testech z matematiky (od Cermatu i Scia) v testech z českého jazyka (od Cermatu i Scia) a také v testech z OBECNÝCH STUDIJNÍCH PŘEDPOKLADŮ.

Popis kurzu

Trvá 20 týdnů, 40 vyučovacích hodin. Látku probíráme od základů po jednotlivých tématech. Nejdříve procházíme potřebné znalosti z předešlých ročníků základní školy. Na ně navazujeme novými látkami. Výuka je provázena vlastními učebními materiály. V rámci kurzu se žáci seznámí s velkým počtem písemných prací z přijímacích zkoušek uplynulých let.
Matematiku vyučuje již od roku 1990 Petr Husar.
Český jazyk vyučuje Pavel Bechyně, Ondřej Kopáček, Klára Vondřičková, Petr Vybíral.

V průběhu kurzu zlepšíte i své známky ve škole a oceníte to při pololetním vysvědčení.

Poznáte své znalosti a schopnosti, porovnáte je s ostatními žáky jiných škol, a to vám pomůže s vhodným výběrem budoucí školy.

V matematice pečlivě probereme: procenta, úpravy výrazů lineárních i lomených, rovnice, soustavy rovnic, konstrukční i početní geometrii, slovní úlohy (o pohybu, na přímou i nepřímou úměrnost, s postupným i normálním poměrem, o společné práci, řešené soustavou rovnic, s procenty, s objemy, povrchy, obvody, s Pythagorovou větou a mnohé další), lineární funkci, logické úlohy a další matematické okruhy.

Napište si o materiály z matematiky v případě své neúčasti: Na email podpora@zkousky-nanecisto.cz

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist