Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Úvodní stránka > 5. třída > Dlouhodobý kurz MATEMATIKY a ČESKÉHO JAZYKA - 5. třída

Dlouhodobý kurz MATEMATIKY, ČESKÉHO JAZYKA a ANGLICKÉHO JAZYKA - 5. třída

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Tyto kurzy začínají v týdnu 30.10. - 5.11. 2017. Přihlašování již bylo spuštěno!
Můžete se přihlašovat i po začátku kurzu! Pokud nastoupíte do již rozběhnutého kurzu, tak zaplatíte jen poměrnou část - přesnou cenu Vám napíšeme po objednávce emailem.

Přípravný kurz je zacílen k úspěšnému zvládnutí přijímacích zkoušek - připravujeme na Cermat testy a další typy zkoušek. Vítáme i žáky, kteří se chtějí v matematice zdokonalit a hodně si procvičovat. Děláme vše pro to, aby se v našich hodinách dobře cítil každý žák bez ohledu na jeho schopnosti. Výuky vedeme dynamicky s energickým zaměřením na co nejaktivnější činnost žáků. Rozvíjíme logické, početní a jazykové schopnosti žáků. Výuky jsou připraveny s vysokým důrazem na motivaci a hravost. Součástí výuky bývají různé soutěže a hry.

Zápis zahájíme během prázdnin. Přihlásit se do kurzů je možné v průběhu celého přípravného období, pokud jsou ve skupinách ještě volná místa. Cena se pro pozdější přihlášky postupně úměrně snižuje.

Cena kurzu:

Matematika 4 000 Kč (36 hodin výuky)

Český jazyk 4 000 Kč (36 hodin výuky)

Anglický jazyk 4 000 Kč (36 hodin výuky)

Poznámka: Platit můžete přímo na výuce nebo převodem z účtu na účet (pokyny pro platbu převodem předáme na první výuce nebo zašleme mailem). Naši výuku si můžete nejprve zkusit a až potom zaplatit. Plaťte až tehdy, jste-li přesvědčeni, že se vám výuka líbí. Kurzovné vracíme pouze v případě vážných důvodů, a to pouze do konce kalendářního roku zahájení kurzu.

Termín konání:

Matematika, český i anglický jazyk

Od 30. října 2017 až do konce března 2018 (18 vyučovacích týdnů). Každý týden 2 vyučovací hodiny (90 minut). Kurz neběží ve dnech svátků a prázdnin.
Dlouhodobé kurzy neprobíhají v době vánočních svátků a dva týdny v průběhu jarních prázdnin v Praze 1-5 a v Praze 6-10.

viz rozvrh výuk

Místo:

GYMNÁZIUM NA ZATLANCE, Na Zatlance 11, Praha 5 MAPA

Můžete se přihlašovat do jednotlivých skupin!

Dodatečný zápis do kurzů:

Máte-li zájem o účast v již rozběhnutém kurzu, přihlašte se do skupiny, ve které jsou ještě volná místa. Seznam skupin a přihlašování najdete zde. Bez objednání není účast možná.
Pokud nastoupíte do již rozběhnutého kurzu, tak zaplatíte jen poměrnou část - přesnou cenu Vám napíšeme po objednávce emailem.

Úspěšnost absolventů kurzu:

Absolventi kurzů jsou úspěšní na všech gymnáziích v Praze i okolí. Ohlasy najdete v diskuzi. Na většině škol jsou u přijímaček naši žáci na prvních místech. V rámci kurzu matematiky a v rámci zkoušek nanečisto připravujeme žáky na státní testy od Cermatu. Naši žáci jsou nejen úspěšní u zkoušek, ale také si již v průběhu 5. třídy vylepšují známky z matematiky a českého jazyka, což je další plus ke zkouškám. Podle ohlasů pak dalším pozitivním efektem je bezproblémový vstup na střední školu a zhodnocení společné práce i ve středoškolské výuce.

Proč chodit na kurz matematiky a na kurz českého jazyka:

1. Připravíme vás ke zkouškám na všechna gymnázia a střední školy v Praze a okolí.
2. Potřebujete mít v pololetí 5. třídy co nejlepší známky. Pololetní vysvědčení je důležité v celkovém součtu bodů. Naše kurzy vám pomohou, aby vaše známky byly co nejzářivější.
3. Matematiku i český jazyk budete mít dalších 8 let na střední škole, budete maturovat, hlásit se na VŠ. Zopakovat a zkvalitnit základy matematiky i češtiny je skvělý vklad do vlastního vzdělávání, do budoucnosti na SŠ i VŠ.
4. Při řešení úkolů častých testů OBECNÝCH STUDIJNÍCH PŘEDPOKLADŮ jsou třeba logické schopnosti, které rozvíjí hlavně matematika a také jazykové schopnosti a cit pro jazyk, což rozvíjí hlavně český jazyk.
5. Součástí kurzů je řada úloh, které se objevují v testech OBECNÝCH STUDIJNÍCH PŘEDPOKLADŮ.
6. Naši absolventi z minulých let byli úspěšní v testech z matematiky, v testech z českého jazyka a také v testech z OBECNÝCH STUDIJNÍCH PŘEDPOKLADŮ.

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist