Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Úvodní stránka > Maturanti

Intenzivní matematický víkend

Víkendy se nebudou konat ve školním roce 2017 – 2018.

Nabízím vám projekt "intenzivní matematický víkend". Jedná se o matematickou přípravu převážně na VŠE, ale mohou se přidat i zájemci o jiné VŠ. Začne se v pátek odpoledne v 15.30, výuka bude pokračovat v sobotu od 10.45  a končí se v neděli.

Struktura výuky: Bude se střídat výklad důležitých pasáží (goniometrické rovnice, logaritmické rovnice, posloupnosti, analytická geometrie, komplexní čísla apod.) s řešením celých testů z minulých let a tématických testů na jednotlivá témata. Výuka bude probíhat ve skupinách s menším počtem studentů.

Místo konání: Učebny Jazykové a matematické školy Březinka (Na Březince 21, Praha 5) nebo v učebnách Gymnázia Na Zatlance (podle počtu přihlášených upřesníme)

Cena: 2 000 Kč za celý víkend

- Intenzivní víkendy plánuji na poslední 2 měsíce před zkouškami pro ty zájemce, kteří se nestihli dostatečně připravit během školního roku.
- A také pro ty, kteří si chtějí před zkouškami celou látku pečlivě projít, procvičit a zopakovat.
-Termíny víkendů záleží na vás.
- Můžete se předběžně hlásit i k jiným než vypsaným víkendům z celého května. V případě zájmu o jiný termín provedeme změnu nebo doplnění.

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist