Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Tým přijímacích Zkoušek nanečisto

Petr Husar

Petr Husar

Petr Husar studoval ZDŠ ve Vodňanech, gymnázium ve Strakonicích, MFF UK v Praze. Od roku 1988 učil na Gymnáziu Na Zatlance v Praze 5, externě na Střední škole managementu a služeb a později na Soukromém gymnasiu Josefa Škvoreckého. Zkoušky nanečisto se rozeběhly v roce 1990.

Napsal:

  • Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám – Kalendář řešených písemek pro 9. ročník
  • Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám– Kalendář řešených písemek pro 5. ročník
  • Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám – Kalendář řešených písemek pro 7. ročník
  • Matematika – příprava k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia
  • Husarovy přijímací zkoušky nanečisto na osmiletá gymnázia
  • Všeobecný přehled – Příprava k přijímacím zkouškám na střední školy
  • Maturitní otázky z matematiky
  • Klíč ke zkouškám na čtyřletá a šestiletá gymnázia

Aleš Ryšavý

Aleš Ryšavý

Aleš Ryšavý studoval nejprve Gymnázium na Vsetíně. Potom vystudoval na MFF UK v Praze obor matematika – deskriptivní geometrie, učitelství. Od r.1988 až do současnosti učí zejména matematiku (ale učil i výpočetní techniku a tělocvik) na SPŠST Panská (nejlepší průmyslovce v Praze a okolí). Tento rok je třídní na technickém lyceu. Mluví anglicky, německy, rusky, poslední roky se učí holandsky. Od roku 1993 pracuje pro firmu Petr Husar – Zkoušky nanečisto. Spolupracoval s Petrem Husarem na knížce Maturitních otázek z matematiky.

Petr Šedivý

Petr Šedivý

Petr Šedivý vystudoval numerickou matematiku na MFF UK, obor vědecko-technické výpočty. Krátkou dobu učil na SGJŠ. Pracoval jako aerodynamik u automobilového závodního týmu, nyní se zabývá designem a vývojem automobilů-3D modelování. Pro firmu Petr Husar- Přijímací zkoušky nanečisto pracuje od roku 2001. Podílí se na přípravě učebnic, které napsal Petr Husar, provádí kontrolu řešení a výsledků, připomínkuje podobu textu. Takto spolupracoval na řadě učebnic Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám, dále Příprava k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia, Husarovy přijímací zkoušky nanečisto a Maturitní otázky z matematiky. V projektu Přijímací zkoušky nanečisto vyučuje matematiku (od základních až po vysoké školy) a pracuje v týmu opravujících.

Renáta Drábová

Renáta Drábová

V roce 1989 ukončila studium na Pedagogické fakultě UK, obor český jazyk – občanská nauka. Poté rok učila na Základní škole Kodaňská. V letech 1993 – 2001 působila na Soukromém gymnasiu Josefa Škvoreckého jako učitelka, poslední tři roky též jako ředitelka. Pak následovala práce redaktorky v Ottově nakladatelství. Nyní pracuje na Střední policejní škole v Praze, na oddělení vzdělávání zaměstnanců Ministerstva vnitra. S Petrem Husarem spolupracuje ve Zkouškách nanečisto od roku 1994, připravuje zkoušky z českého jazyka a všeobecných znalostí. Se Zdeňkou Zubíkovou je autorkou knih: Příprava k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia – český jazyk (Fragment, 2003) Husarovy přijímací zkoušky nanečisto na osmiletá gymnázia (Scientia, 2004) Maturita ze společenských věd (Fragment, 2005).

Zdeňka Zubíková

Zdeňka Zubíková

Zdeňka Zubíková absolvovala Pedagogickou fakultu UK v Praze (obor ČJ – ON). V letech 1989–1993 učila na SPŠE Na Příkopě. V letech 1993–2002 působila (s R. Drábovou, P. Šrůtou a P. Husarem) na Soukromém gymnasiu Josefa Škvoreckého. V současné době učí na Gymnáziu Českolipská v Praze 9 a připravuje a vede (pro nakladatelství Fraus) semináře o výuce ČJ. V Husarových Zkouškách nanečisto učí již od roku 1994 a připravuje zde testy z českého jazyka a všeobecných znalostí pro 5. a 7. třídu. S Renatou Drábovou tvoří nerozlučnou autorskou dvojici. Společně napsaly knihy: Příprava k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia – český jazyk (Fragment, 2003), Husarovy přijímací zkoušky nanečisto na osmileté gymnázia (Scientia, 2004), Maturita ze společenských věd (Fragment, 2005).

Michaela Kreilová

Michaela Kreilová

Michaela Kreilová vystudovala historii a francouzský jazyk na Pedagogické fakultě UK. Od ledna do června roku 2004 absolvovala stáž na pařížské univerzitě IUFM de Versailles. Má bohaté zkušenosti s výukou francouzského jazyka, individuální i skupinovou. Pro firmu Petr Husar - Zkoušky nanečisto pracuje od roku 1999. Pomáhá zde při přípravě učebních materiálů, vede výuku všeobecných znalostí a od roku 2005 má na starosti vedení a organizaci Jazykové školy Březinka.

Lenka Procházková

Lenka Procházková

Lenka Procházková v roce 2006 odmaturovala na pražském gymnáziu v Botičské ulici. Nyní studuje český jazyk, literaturu a historii na FF UK. S týmem zkoušek nanečisto začala spolupracovat už jako studentka střední školy, kdy prováděla různé pedagogicko organizační činnosti. Nyní spolupracuje při tvorbě učebních materiálů a vede některé výuky českého jazyka.

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist