Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Diskusní fórum

diskuse

seznam diskusí

Jak se vám líbí naše kurzy (9 z 9)

JménoE-mail
proti SPAMu napište číslicí "sedm":

<<   <   >   >>


 2. 5. 2018 9:10
 
Dobrý den,

moc děkujeme za Váš příspěvek a názor. Určitě pochvalu vyřídíme. Jsme rádi, že se Laura si osvojila základy matematiky a doufáme, že na nich teď bude úspěšně budovat.


Petra (e-mail)  9. 4. 2018 12:53
 
Dobrý den,
dovolte mi vyjádřit úctu a uznání Vašemu panu učiteli Jakubovi. Mé Lauře dal tenhle rok do života cenný "matematický" základ :).
Vaše škola má v podobných zaměstnancích nevyčíslitený potenciál a mně nezbývá než Vám blahopřát, že poskytujete zázemí podobně kvalitním odborníkům, kteří navíc mají žákům co předat i po lidské stránce.
MOC DEKUJEME !

Navrátilová (e-mail)  22. 4. 2016 19:45
 
Dobrý den, chtěla jsem poděkovat za bezvadnou přípravu, chodily k Vám obě děti: dcera-6-leté gymnázium a syn 8-leté gymnázium. Syn se dostal na obě 8- letá gymnázia, u dcery ještě čekáme na výsledky. Máme obrovskou radost, skvělééééé,
děkujeme Navrátilovi

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  20. 4. 2012 23:00
 
Nasťo, tak šikovné studenty jako jsi ty je radost učit.

Nasťa :) (e-mail)  20. 4. 2012 21:24
 
Dobrý den chtěla bych jenom moc a moc poděkovat ZK. Nanečisto, skvělá příprava se přece vyplatí každému !!!
Jdu zítra (poslední sobota) na ZK. Nanečisto a pro pět nejlepších učitelů (samozřejmě byli všichni skvělí, ale ja vyberu jen pět :)) mám připravený malý dáreček za báječnou přípravu a nadchnutí na ZK. Načisto :) .
Ještě VÁM VŠEM moc děkuji .

Božena Filipová  29. 4. 2009 22:01
 
Tak to já musím pět pouze chválu. Vaše kurzy mi opravdu pomohly procvičit si a naučit se to, co bylo ke zkouškám třeba. Děkuji.

Petr Potůček (e-mail)  25. 4. 2009 16:00
 
Pokud měla paní učitelka na Vašeho syna nějaké narážky, jsem si jistý, že to nemysela zle, ale chtěa ho naopak motivovat k lepšímu výkonu. To, že to Váš syn bral jako zesměšňování, to je již jen jeho vina. Zkoušky nanečisto jsou na skvělé úrovni. Vždy takové byly a věřím, že stále budou.

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  15. 10. 2008 19:38
 
Dobrý den, je nám moc líto, že váš syn si odnesl z prvních zkoušek nanečisto takový zážitek. Zkoušky nanečisto jsou projektem, který chce děti motivovat, povzbuzovat, vést na cestě vzdělání. V žádném případě není naším úmyslem děti zesměšňovat, ponižovat, zveličovat nedostatky v jejich přemýšlení a v jejich testech. Váš syn byl ve třídě, kde děti začínaly se mnou. Hned na úvod jsem zdůrazňoval význam slova nanečisto a několikrát jsem opakoval své vstupní heslo: "Na zkoušky nanečisto chodíme zvesela zkazit své písemky a na chybách se pak učíme". Smyslem zkoušek nanečisto není psát práce skvěle nebo dobře, ale odhalovat své nedostatky a na svých vlastních chybách se učit. Zkoušky nanečisto pořádáme 18 let a děti naše výuky baví. Kolegyně, která učí češtinu, celý projekt se mnou od počátku tvoří a promýšlí a určitě nemá ve svém rejstříku zesměšňování našich žáků. Každé dítě je jiné, to víme všichni, některé se u nás od počátku chovají jako doma, jiné děti jsou bázlivější, stydlivější, citlivější. V hodině zřejmě došlo k nějakému nedorozumění, ale stoprocentně tam nebyl žádný záměrný krok, který by vašeho syna chtěl zesměšňovat.
Jestli na zkoušky nanečisto ještě zavítáte (a já bych byl rád, kdyby ano), můžete si s kolegyní promluvit a vše probrat a také vám umožníme být přímo při výuce, abyste viděla styl naší práce. S pozdravem Petr Husar

Ivana Křížová (e-mail)  11. 10. 2008 19:56
 
Moje deti dnes poprve absolvovaly zkousky nanecisto, na ktere jsem dosud slysela jen chvalu. Muj syn bohuzel prisel ze zkousek s placem. Netusila jsem, ze pani ucitelka na cestinu bude syna pri oprave pisemky schazovat pred celou tridou, aby pouzival mozek, pripadne aby nebulel. Ve vasich ucebnicich se mi moc libily poznamky a rady k povzbuzeni deti, ale to zrejme tato pani ucitelka necetla. Myslela jsem , ze takovehle chovani ucitelu k detem uz pred mnoha lety skoncilo, ale vypada to, ze u vas ve firme bohuzel pretrvava.

<<   <   >   >>

zpátky na úvodní stránku Zkoušek nanečisto

NAVRCHOLU.cz
TOPlist
Matematika – nesnesitelně snadná matematika | Jazyková škola Praha | Angličtina | Angličtina zdarma

 

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist