Zkoušky nanečisto na Facebooku

Naše jazyková škola e-jazyky.cz

Diskusní fórum

diskuse

seznam diskusí

Letní intenzivní kurzy anglického jazyka pro žáky základních a středních škol (22 z 22)

JménoE-mail
proti SPAMu napište číslicí "sedm":

<<   <   >   >>


FIFI  12. 3. 2008 0:28
 
Dobrý den, ráda bych získala bližší informace k letnímu kurzu AJ. V jakém čase kurz probíhá - odpoledne, dopoledne a jaká je cena kurzu? Pořádáte tento kurz i v NJ?
Děkuji.

Honza Hlaváč (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  12. 1. 2007 7:42
 
V týdny od 12.2.2007 začne na naší jazykové škole Březinka další semestr výuky jazyků. Přihlasit se můžete do nově otevřených kurzů připravených jen na toto pololetí, nebo do kurzů, ktere už běží od podzimu a v tomto pololetí budou dále pokračovat.
V nabídce máme především kurzy pro maturanty (angličtina, němčina, francouzština) k přípravě na maturitu nebo přijímací zkoušky na VŠ, ale nově i kurz angličtiny pro deváťáky, které čeká angličtina u přijímacích zkoušek.

Zde je přehled kurzů podle jazyků:

angličtina,
němčina,
francouzština,
španělština,
portugalština,
italština,
ruština,
nizozemština,
svahilština,
arabština,
čínština,
turečtina,
nebo japonština

Honza Hlaváč (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  4. 1. 2007 2:15
 
Susanne: Sledej webove stranky naší Jazykové školy (Praha 5) v průběhu druhého pololetí se tam objeví aktuální informace o letních kurzech. Teď se můžeš podívat na ty loňské.

Susanne  3. 1. 2007 15:52
 
Ahojky, jsem ve druháku na gymplu a chtěla bych o těchto prázdninách chodit na nějaký konverzační hodiny z aj a z nj. Chtěla bych příští rok dělat státnice. Nejlepší by to samozřejmě bylo s rodilými mluvčími. Můžete mi doporučit nějakou školu(v Čr-nejlépe v Praze) nebo napsat webowky, kde bych něco o tomto našla? Mockrát díky:-)

Honza Hlaváč (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  26. 9. 2006 5:33
 
Pokud někdo hledáte něco k angličtině jako doplněk k učení, udělal jsem stránky Angličtina na internetu zdarma.

Honza Hlaváč (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  21. 7. 2006 0:10
 
Jazyková škola Březinka

Nabídka jazyků je široká, vyučujeme všechny klasické jazyky a zároveň celou řadu jazyků exotických (Svahilština, Arabština nebo Čínština). Jazykové kurzy, které v aktuální nabídce nenajdete, můžeme na vaše přání připravit a zahájit.Podle vašeho přání jsme připraveni vám nabídnout kurz šitý pro vás na míru. Individuální kurz, kurz pro skupinku vašich přátel, kurz pro čistě rodinnou výuku, kurz pro vaši firmu a podobně.
Fotbalisti


Michaela Kreilova (e-mail)  5. 6. 2006 22:23
 
Váš vzkaz...
Dobrý den p.Rychlá, pokud už máte nějaké základy angličtiny, tak Vám můžeme nabídnout letní konverzační kurzy angličtiny pro mírně pokročilé. Pokud jste uplný začátečník, tak budeme otvírat od září kurzy pro začátečníky, ale teď Vám ještě nemohu říci, kdy a od kolika se budou kurzy konat. Nabídku na podzimní kurzy zveřejníme na konci července.
S pozdravem Michaela Kreilová
721 940 491

Honza Hlaváč (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  24. 5. 2006 13:43
 
Dobrý den

Zkuste se prosím obrátit přímo na Michaelu Kreilovou (má kurzy nastarosti).
Kontakt: 724 520 598
nebo e-mail: kreilova@zkousky-nanecisto.cz

jitka (e-mail)  23. 5. 2006 23:13
 
Váš vzkaz...dobry den pani Vitaskova,mela bych na vas otazky na ktere bych potrebovala vasi pomoc.Od zari budu studentkou Soukrome obchodni akademie v Praze a rada bych si chtela udelat zaklady anglictiny.Je me 32let,zdali bych mohla v mem veku vyuzit kurzu anglictiny,a kolik tento kurz stoji.mockrat vam dekuji za odpoved.preji pekny den.Burdova Havlickuv Brod

Jiřina Rychlá (e-mail)  19. 5. 2006 18:15
 
Dobrý den, paní Vitásková, můj syn se doslechl o Vačich letních kurzech angličtiny, měl by zájem je navštěvovat. Bylo by možno nabídnout nějaké termíny, případně cenu a místo, kde se kurzy konají? Nyní byl přijat na SHŠ Vršovická, má běžné znalosti ze ZŠ. Jsou nějaké kurzy i během školního roku, případně i jiné jazyky? Děkuji za odpověď Jiřina Rychlá

Dana Vitásková (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  16. 3. 2006 13:21
 
Dobrý den pane Kůžek,
na léto připravujeme kurz Angličtiny ve spolupráci s rodilým mluvčím. Který termín by se Vám nejvíce hodil?? Červenec/srpen?? Či oba dva měsíce s případnou pauzou?

Přeji krásný den, Dana Vitásková - lektor kurzu

Lukáš Kůžel (e-mail)  22. 1. 2006 0:19
 
Dobrý večer,měl bych zájem o letní kurz angličtiny,jsem studentem III.ročníku gymnazia s pozdravem Kůžek

Dana Vitásková (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  30. 6. 2005 14:42
 
Jedná se o 2 dny o které bude největší zájem. Nejspíš ale střed týdnu, aby studenti měli možnost prodloužených víkendů. Pokud bude ale největší zájem o pondělí a pátek, je možné kurz vypsat na tyto dny.
Přeji krásný den

Ferda  28. 6. 2005 21:34
 
Mohu se zeptat...., které dva dny v týdnu to budou?

Dana Vitásková (e-mail)  27. 6. 2005 16:45
 
Dobrý den, dotaz ohledně učebnic: Pro všechny kurzy bude použita tato učebnice jako hlavní v kombinaci s dalšími učebnicemi a doplňkovými poslechovými a jinými knižními doplňky. Záleží podle stupně pokročilosti. Například cvičebnice POLYGLOT, cv. Sládeček, headway, Murphy....Česká učebnice je vybraná kvůli jasnému a přehlednému uspořádání gramatiky.
Jméno lektora resp. lektorů jsou Dana Vitásková, Petr Krajčí, Joe Cooper a Joe Veeser. Rodilí mluvčí budou hlavně pro pokročilé studenty.
Rozvrh hodin není ještě přesně stanoven, ale předpokládáme, že nejlépe bude se vídat dopoledne a v relativním chládku se učit a horké odpoledne mí t volné k letním radovánkám :o)
Tedy cca 9-12 s 10min přestávkou. V případě zájmu je samozřejmě možné rozepsat kurz i na odpolední či večerní hodiny.
Přeji krásný den

Mr.Green  26. 6. 2005 18:56
 
Dobrý den.
Rád bych se optal, zda je již určen alespoň přibližný čas vyuč. hodin (začátek a konec).

A. Kottová  25. 6. 2005 21:02
 
Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat jestli se i v kurzu pro střední a základní školy bude učit podle Angličtiny pro samouky a také jestli byste mi mohli říci jméno lektora pro měsíc červenec. Předem děkuji za odpověď A. Kottová

Dana Vitásková (e-mail)  23. 6. 2005 14:36
 
Dobrý den M.Slavíková, po dlouholeté velmi dobré zkušenosti s knihou od vydavatelství LEDA-Angličtina pro samouky, bude výuka koncipována podle této učebnice. Není nutné knihu ihned mít, ale samozřejmě je to jednodušší. Veškerý gramatický výklad bude možno provést ale i bez ní. Tato kniha má ale velké kvality a ve spolupráci s lektorem je to jedna z nejlepších českých učebnic.
Pokud jde o termíny výuky, myslím, že není problém aby jste na týden přerušila, ale bylo by dobré se pak osobně domluvit na náhradních hodinách či látku projít samostatně. Není bohužel možné, aby jsme s ostatními studenty přerušili výuku, což jistě chápete.
Pokud máte další dotazy, ráda je zodpovím.
Přeji krásný den

M.Slavíková (e-mail)  21. 6. 2005 11:45
 
Dobrý den, prosím o informaci, které učebnice budou pro kurs pro začátečníky (Angličtina)potřeba. Dále prosím o informaci, zda je možno se v srpnu přihlásit do kursu s tím, že výuky bych se zúčastnila od 8.srpna, pak na týden přerušila a pokračovala od 22. srpna? Děkuji.

Dana Vitásková (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  20. 6. 2005 16:36
 
Dobrý den Marie, datum předpokládaného začátku srpnového kurzu je 8.srpna. Pokud by se Vám ale raději hodil jiný termín, nevidím důvod proč nevyhlásit hlasování a podle nejvyššího počtu hlasů vyhlásit termín .o) ? Jména lektorů budou ještě před začátkem kurzu upřesněna, ale je velmi pravděpodobné, že budou učit stejní lektoři jako v červenci. Takže si troufám říct, že pokud zahájíte až v srpnu, o nic nepřijdete .o)
Přeji krásný den

Petr Husar (e-mail) www.zkousky-nanecisto.cz  20. 6. 2005 16:12
 
Chcete vylepšit svou znalost Anglického jazyka?? Zapojte se do naší diskuze a zjistěte, zda právě naše intenzivní či jiné kurzy naplňují vaši představu. Rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy. Můžete napsat jaké jsou vaše současné znalosti a lektoři kurzu s vámi proberou, zda pro vás bude naše výuka vhodná a přínosná. Diskuze bude otevřená i v průběhu kurzu.

Marie  20. 6. 2005 12:23
 
Dobrý den, zajímalo by mne, jestli je již stanoveno datum srpnového kurzu a jméno lektora. Děkuji za informaci.

<<   <   >   >>

zpátky na úvodní stránku Zkoušek nanečisto

NAVRCHOLU.cz
TOPlist
Matematika – nesnesitelně snadná matematika | Jazyková škola Praha | Angličtina | Angličtina zdarma

 

 

Příprava na střední školy

3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída

Příprava na maturitu a vysoké školy

maturanti

Volný čas a prázdniny

soutěže letní kempy

Zkoušky nanečisto

o nás v médiích nákupní řád kontakt kariéra

Stránky zkousky-nanecisto.cz

diskuse učet a přihlášení nápověda mapa stránek

Další projekty Zkoušek nanečisto

e-jazyky.cz - naše jazyková škola matematickapohotovost.cz - rychlá pomoc s matematikou Hodnocení středních škol - diskuse o školách vsenavse.cz - příprava na VŠE a další VŠ maturujeme.cz - maturitní učebnice e-matematika.cz - komplexní matematický web e-fyzika.cz - svět fyziky

Provozuje

Mgr. Petr Husar - Zkoušky nanečisto
Na Březince 22
150 00 - Praha 5
IČ: 45297223
DIČ: CZ-6310121840

TOPlist